Black Red White szyje maseczki dla Instytutu Matki i Dziecka

2020-04-01 15:05
Black Red White BRW pomaga
Autor: Black Red White Black Red White szyje maseczki dla Instytutu Matki i Dziecka

Maski zostaną rozdysponowane wśród pracowników niemedycznych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, którzy mają codzienny kontakt z pacjentami, opiekunami oraz białym personelem. Marka Black Red White już od ponad roku wspiera Fundację Instytutu Matki i Dziecka.

- Po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie Black Red White. Niezwłocznie po naszym apelu o pomoc otrzymaliśmy od polskiego producenta aż 2000 sztuk maseczek ochronnych. Część z nich została wyprodukowana przez pracowników zakładów Black Red White. Dziękujemy – mówi Dorota Kleszczewska, prezes zarządu Fundacji Instytutu Matki i Dziecka.

Black Red White, jedna z największych polskich firm branży meblarskiej, rozpoczęła produkcję maseczek ochronnych w zakładach produkujących obicia mebli wypoczynkowych.  

– Wszyscy stoimy w obliczu zupełnie nowej i trudnej sytuacji. Wiemy, jak ważne są teraz działania wspierające system ochrony zdrowia, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Instytut Matki i Dziecka, który każdego dnia opiekuje się pacjentami onkologicznymi, dziećmi urodzonymi przedwcześnie czy z wrodzonymi chorobami genetycznymi. To grupa pacjentów wymagająca szczególnej troski, zwłaszcza w obecnej sytuacji epidemicznej w kraju – mówi Michał Jaskulski, członek zarządu Black Red White.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej