Bezpłatne szkolenie przez Internet z Wavin

2012-02-16 11:53
Sterowanie przez internet
Autor: Teletask Zarządzanie urządzeniami domowymi może się odbywać przez internet z dowolnego miejsca

Firma Wavin zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie on-line, bez wychodzenia z domu. Szkolenia będą odbywały się w każdy piątek, a najbliższe szkolenie rozpoczyna się już 24 lutego. Cykl 1,5-godzinnych kursów potrwa do 27 kwietnia i będzie okazją do zapoznania się z praktyczną wiedzą z zakresu systemów i produktów firmy Wavin.

Firma Wavin produkująca systemy instalacyjne, zaprasza do udziału w cyklu multimedialnych szkoleń. Szkolenia będą odbywały się on-line w każdy piątek w godz. 8.30.- 10.00. Zgłoszenia na każdy piątek można przesyłać do poprzedzającej środy włącznie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przeczytaj również Systemy zabezpieczające okna i drzwi: ruszył konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus"

Szkolenie on-line

Szkolenie on-line to przedsięwzięcie, w ramach którego odbędzie się łącznie 7 spotkań. Pierwsze multimedialne szkolenie rozpoczyna się 24 lutego i może w nim uczestniczyć każdy zainteresowany, który ma dostęp do Internetu. Kolejne spotkania będą odbywały się w każdy piątek do 27 kwietnia.
Inicjatywa organizowana jest od ponad roku i ma na celu poszerzanie wiedzy na temat produktów firmy Wavin. W szkoleniu może wziąć udział każdy zainteresowany, który ma stały dostęp do Internetu.

Szkolenie przez Internet? Jak najbardziej!

By wziąć udział w szkoleniu należy posiadać komputer z podłączeniem do sieci internetowej (stałe łącze), wbudowane lub zewnętrzne głośniki. Aplikacja szkoleniowa w łatwy i prosty sposób umożliwia komunikację pomiędzy prowadzącym szkolenie, a uczestnikami. Ekspert z firmy Wavin, który prowadzi szkolenie, udostępnia uczestnikom prezentację w trybie on-line i jednocześnie jest widziany i słyszany przez uczestników. Uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać prezentacji, ale również aktywnie w niej uczestniczyć poprzez zadawanie pytań za pośrednictwem czatu.

Rejestracja i formularz zgłoszeniowy >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej