Bezpłatne szkolenie przez Internet z Wavin

2012-02-16 11:53
Sterowanie przez internet
Autor: Teletask Zarządzanie urządzeniami domowymi może się odbywać przez internet z dowolnego miejsca

Firma Wavin zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie on-line, bez wychodzenia z domu. Szkolenia będą odbywały się w każdy piątek, a najbliższe szkolenie rozpoczyna się już 24 lutego. Cykl 1,5-godzinnych kursów potrwa do 27 kwietnia i będzie okazją do zapoznania się z praktyczną wiedzą z zakresu systemów i produktów firmy Wavin.

Firma Wavin produkująca systemy instalacyjne, zaprasza do udziału w cyklu multimedialnych szkoleń. Szkolenia będą odbywały się on-line w każdy piątek w godz. 8.30.- 10.00. Zgłoszenia na każdy piątek można przesyłać do poprzedzającej środy włącznie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przeczytaj również Systemy zabezpieczające okna i drzwi: ruszył konkurs "Mistrz Innowacji Winkhaus"

Szkolenie on-line

Szkolenie on-line to przedsięwzięcie, w ramach którego odbędzie się łącznie 7 spotkań. Pierwsze multimedialne szkolenie rozpoczyna się 24 lutego i może w nim uczestniczyć każdy zainteresowany, który ma dostęp do Internetu. Kolejne spotkania będą odbywały się w każdy piątek do 27 kwietnia.
Inicjatywa organizowana jest od ponad roku i ma na celu poszerzanie wiedzy na temat produktów firmy Wavin. W szkoleniu może wziąć udział każdy zainteresowany, który ma stały dostęp do Internetu.

Szkolenie przez Internet? Jak najbardziej!

By wziąć udział w szkoleniu należy posiadać komputer z podłączeniem do sieci internetowej (stałe łącze), wbudowane lub zewnętrzne głośniki. Aplikacja szkoleniowa w łatwy i prosty sposób umożliwia komunikację pomiędzy prowadzącym szkolenie, a uczestnikami. Ekspert z firmy Wavin, który prowadzi szkolenie, udostępnia uczestnikom prezentację w trybie on-line i jednocześnie jest widziany i słyszany przez uczestników. Uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać prezentacji, ale również aktywnie w niej uczestniczyć poprzez zadawanie pytań za pośrednictwem czatu.

Rejestracja i formularz zgłoszeniowy >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej