Francuski Berkem dostarcza płyn do dezynfekcji do urzędów i dzieli się zyskiem z jego sprzedaży

2020-04-06 14:16
Koronawirus a PNO - ruszyły dostawy leków do domów pacjentów
Autor: Getty Images

Grupa Berkem, do której należy marka Adkalis, zaczęła produkcję żelu do dezynfekcji. W pierwszej kolejności otrzymały go instytucje w 13 francuskich miastach.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma produkuje dziennie kilka ton środka do dezynfekcji. Korzystają z niego urzędy i instytucje w 13 miastach we Francji: zaczynając od urzędów miast, policji, poprzez firmy oczyszczania miasta, aż po sklepy spożywcze, które winny zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Produkty dezynfekujące Koalib można też kupić online na stronie www.koalib.eu. Z każdego litra sprzedanego środka firma zobowiązuje się przekazać 0,5 euro na rzecz Fundacji „Tous unis contre le virus” zaangażowanej w walkę z koronawirusem.

Adkalis to producent chemii budowlanej - przede wszystkim są to produkty do konserwacji i ochrony drewna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej