Francuski Berkem dostarcza płyn do dezynfekcji do urzędów i dzieli się zyskiem z jego sprzedaży

2020-04-06 14:16
Koronawirus a PNO - ruszyły dostawy leków do domów pacjentów
Autor: Getty Images

Grupa Berkem, do której należy marka Adkalis, zaczęła produkcję żelu do dezynfekcji. W pierwszej kolejności otrzymały go instytucje w 13 francuskich miastach.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma produkuje dziennie kilka ton środka do dezynfekcji. Korzystają z niego urzędy i instytucje w 13 miastach we Francji: zaczynając od urzędów miast, policji, poprzez firmy oczyszczania miasta, aż po sklepy spożywcze, które winny zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Produkty dezynfekujące Koalib można też kupić online na stronie www.koalib.eu. Z każdego litra sprzedanego środka firma zobowiązuje się przekazać 0,5 euro na rzecz Fundacji „Tous unis contre le virus” zaangażowanej w walkę z koronawirusem.

Adkalis to producent chemii budowlanej - przede wszystkim są to produkty do konserwacji i ochrony drewna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej