Awilux postawił na pomoc w dezynfekcji szpitala i karetek

2020-04-02 11:46
Awilux pomaga
Autor: Awilux Polska W walce z koronawirusem Awilux pomaga Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Lesznie

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i zgłaszanymi brakami w jednostkach medycznych, firma Awilux wsparła finansowo Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Awilux postanowił przekazać na rzecz leszczyńskiego szpitala kwotę 50 000 zł, które mają zostać przeznaczone na zakup nowoczesnego urządzenia do dezynfekcji karetek i sal chorych oraz na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego. Awilux jest jedną z pierwszych firm w regionie, które zaoferowały pomoc szpitalowi, by mógł pracować bez zakłóceń.

Marek Sprengel, Awilux Polska

Autor: Awilux

Marek Sprengel

– Zachęcam do wsparcia szpitala w Lesznie oraz innych placówek zdrowia przez firmy naszego regionu. Niedobory środków ochrony osobistej i sprzętu do walki z koronawirusem są katastrofalne. Tylko wspólne i odpowiedzialne działania pomogą nam przejść przez tę trudną, niemożliwą do przewidzenia w skutkach sytuację – mówi Marek Sprengel, prezes Awilux.

Przy okazji warto dodać, że zarząd firmy Awilux na czas trwania epidemii i kryzysu zawiesił wypłatę swoich wynagrodzeń i wprowadza ograniczenia inwestycyjne dotyczące nowych realizacji. Są to działania wyprzedzające i poczynione w celu zabezpieczenia wypłaty przyszłych płac dla swoich pracowników w kolejnych miesiącach.

Awilux jak dotąd utrzymuje produkcję i kontynuuje już rozpoczęte inwestycje, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa, które pomogą przetrwać podczas pandemii.

Awilux Polska, producent okien i drzwi, oferuje nowoczesne rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Celem Awilux Polska są rozwiązania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej