970 posiłków dziennie dla pracowników służby zdrowia od branży nieruchomości

2020-04-17 14:16
akcjia #property4heroes
Autor: Panattoni akcja #property4heroes

Najwięksi z branży nieruchomości na co dzień ze sobą konkurują, ale w obecnej sytuacji wspólnie podjęli akcję #property4heroes, zapewniając codzienną dostawę posiłków pracownikom 11 szpitali i placówek medycznych.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Akcja #property4heroes jest spontanicznym wspólnym działaniem grupy największych firmy z branży nieruchomości komercyjnych. W akcję pomocową włączyły się: CPI Property Group, Echo Investment, EPP, Ghelamco, Globalworth, Griffin Real Estate, HB Reavis, Immofinanz, Invesco Real Estate, Panattoni, Skanska oraz Vastint. Firmy organizują codzienne dostawy posiłków dla pracowników szpitali i placówek medycznych walczących z koronawirusem.

Obecnie pomoc trafia do 11 szpitali i placówek medycznych w Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Każdego dnia trafia do nich 970 posiłków. Ich zakup i dostawa są w całości finansowane przez firmy, które zaangażowały się w akcję. Posiłki pochodzą najczęściej z kantyn, restauracji i barów, które są najemcami w budynkach zaangażowanych firm. Dzięki temu dodatkowo wspierani są także operatorzy gastronomiczni. Przez najbliższe dwa miesiące firmy dostarczą ponad 40 tys. posiłków. Przedstawiciele zaangażowanych firm podkreślają, że w ten sposób chcą wyrazić wdzięczność pracownikom służby zdrowia, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie w walce z epidemią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej