4Mobility w partnerstwie z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości

2017-08-02 13:57
4mobility
Autor: 4Mobility

Należące do spółki 4Mobility samoobsługowe wypożyczalnie samochodów typu car sharing rozpoczęły działalność w czterech zarządzanych przez Grupę Kapitałową PHN warszawskich biurowcach. Niebawem dojdą kolejne.

W ramach umowy zawartej przez 4Mobility z Grupą Kapitałową PHN auta BMW i MINI można wypożyczyć przy budynku biurowym Kaskada (al. Jana Pawła II 12), biurowcach Intraco (ul. Stawki 2) i Domaniewska Office Hub (ul. Rodziny Hiszpańskich 8) oraz kompleksie biurowym Starościńska - Wiśniowa (ul. Rejtana 15).

– W przyszłości wspólnie z 4Mobility będziemy uzupełniać ofertę o wynajem aut na minuty w innych biurowcach PHN – mówi prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości Maciej Jankiewicz.

Dodajmy, że Grupa PHN jest jednym z największych inwestorów i zarządców na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W rękach tej firmy jest ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,75 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Powszechnym problemem są tu korki na ulicach.

– Badania pokazują, że jeden samochód w formule car sharing może zastąpić nawet 12 prywatnych pojazdów – tłumaczy prezes 4Mobility Paweł Błaszczak. I wyjaśnia, że obecnie użytkownicy 4Mobility mają do dyspozycji auta w 40 bazach – bezpłatny zwrot samochodu jest możliwy w każdej z nich, a także na terenie dzielnicy Śródmieście. Darmowy jest również postój w całej stołecznej strefie płatnego parkowania i bazach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej