4Mobility w partnerstwie z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości

2017-08-02 13:57
4mobility
Autor: 4Mobility

Należące do spółki 4Mobility samoobsługowe wypożyczalnie samochodów typu car sharing rozpoczęły działalność w czterech zarządzanych przez Grupę Kapitałową PHN warszawskich biurowcach. Niebawem dojdą kolejne.

W ramach umowy zawartej przez 4Mobility z Grupą Kapitałową PHN auta BMW i MINI można wypożyczyć przy budynku biurowym Kaskada (al. Jana Pawła II 12), biurowcach Intraco (ul. Stawki 2) i Domaniewska Office Hub (ul. Rodziny Hiszpańskich 8) oraz kompleksie biurowym Starościńska - Wiśniowa (ul. Rejtana 15).

– W przyszłości wspólnie z 4Mobility będziemy uzupełniać ofertę o wynajem aut na minuty w innych biurowcach PHN – mówi prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości Maciej Jankiewicz.

Dodajmy, że Grupa PHN jest jednym z największych inwestorów i zarządców na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W rękach tej firmy jest ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,75 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Powszechnym problemem są tu korki na ulicach.

– Badania pokazują, że jeden samochód w formule car sharing może zastąpić nawet 12 prywatnych pojazdów – tłumaczy prezes 4Mobility Paweł Błaszczak. I wyjaśnia, że obecnie użytkownicy 4Mobility mają do dyspozycji auta w 40 bazach – bezpłatny zwrot samochodu jest możliwy w każdej z nich, a także na terenie dzielnicy Śródmieście. Darmowy jest również postój w całej stołecznej strefie płatnego parkowania i bazach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej