Życzenia na Święta i Nowy Rok: Redakcja

2013-12-23 7:00
Choinka
Autor: Piotr Mastalerz

Chociaż rok 2013 był uznawany przez branżę budowlaną za trudny, nie było chyba aż tak źle. Pisaliśmy o wielu świetnych inwestycjach i budowach, nie próżnowali producenci materiałów dla budownictwa, ekonomiści ogłosili odbicie się od dna kryzysu. Oczywiście, był to też rok wciąż nie załatwionych problemów na rynku budowlanym, pojawiły się nowe do rozwiązania. Ale do tego przywykliśmy, a firmy i organizacje branżowe dobrze sobie radzą z trudną rzeczywistością. Na nadchodzący rok 2014 życzymy więc sukcesów w biznesie i żeby barier do pokonania ubyło, a nie odwrotnie. Niech płynie strumień pieniędzy od inwestorów i kontrahentów, niech firmy się bogacą, niech wzrasta zatrudnienie i zadowolenie z wykonywanej pracy. Życzymy też wszystkiego dobrego na Święta!Redakcja

Chociaż rok 2013 był uznawany przez branżę budowlaną za trudny, nie było chyba aż tak źle. Pisaliśmy o wielu świetnych inwestycjach i budowach, nie próżnowali producenci materiałów dla budownictwa, ekonomiści ogłosili odbicie się od dna kryzysu. Oczywiście, był to też rok wciąż nie załatwionych problemów na rynku budowlanym, pojawiły się nowe do rozwiązania. Ale do tego przywykliśmy, a firmy i organizacje branżowe dobrze sobie radzą z trudną rzeczywistością.

Na nadchodzący rok 2014 życzymy więc sukcesów w biznesie i żeby barier do pokonania ubyło, a nie odwrotnie. Niech płynie strumień pieniędzy od inwestorów i kontrahentów, niech firmy się bogacą, niech wzrasta zatrudnienie i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Życzymy też wszystkiego dobrego na Święta!

Redakcja

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej