Wiśniowski na rynku francuskim

2015-11-18 15:03
prezentacja oferty firmy Wiśniowski
Autor: Wiśniowski Firma uruchomiła specjalną stronę https://www.wisniowski.pl/zostanwdomu, na której klient otrzyma poradę czy wycenę produktów marki Wiśniowski, nie wychodząc z domu

Tegoroczne targi budowlane Batimat, obywające się 2-6 listopada pod Paryżem, zgromadziły ponad 2,5 tysiąca wystawców i blisko 350 tysięcy zwiedzających. Wśród wystawców swoje produkty i technologie prezentowała firma Wiśniowski.

"Stawiamy na ciągły rozwój, stąd nasze pojawienie się m.in. na rynku francuskim. Francja to rynek specyficzny i jak każdy ma swoje charakterystyczne potrzeby. Staraliśmy się do tych wymagań dostosować, tworząc produkty na najwyższym poziomie wzornictwa przemysłowego i funkcjonalności. Duże zainteresowanie naszą ofertą i spory ruch na naszym targowym stoisku dają pewność, że Francuzi szukają takich rozwiązań. Usłyszeliśmy wiele miłych słów i cennych uwag. To wartościowa lekcja, która pozwoli nam wciąż udoskonalać nasze produkty” - podsumowuje Paweł Cymorek, Dyrektor Sprzedaży Europa Zachodnia firmy Wiśniowski.

Na targach branży budowlanej Batimat 2015 firma Wiśniowski prezentowała m.in. kolekcję Home Inclusive - spójny stylistycznie komplet: brama, drzwi, ogrodzenie, wyróżniające się również współczynnikami przenikania ciepła na poziomach: brama PRIME - 0,79W/m²K, drzwi CREO - 0,8 W/m². 
Na francuskich targach Batimat wystawiono także bramę UniPro NANO80 przeznaczoną do modernizowanych garaży z niskim nadprożem, w których nie ma możliwości montażu klasycznej automatycznej bramy garażowej.
Specjalnie z myślą o zapotrzebowaniu rynku francuskiego pokazano również drzwi na profilu Forster z zawiasem typu PIVOT i ze zworami magnetycznymi, a także drzwi aluminiowe MB70 ze zworami i bezpiecznym przymykiem, przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, szczególnie szkół i przedszkoli.

stoisko firmy Wiśniowski na targach Batimat
Autor: Wiśniowski Stoisko firmy Wiśniowski na targach Batimat 2015, Francja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej