Wiśniowski na rynku francuskim

2015-11-18 15:03
prezentacja oferty firmy Wiśniowski
Autor: Wiśniowski Firma uruchomiła specjalną stronę https://www.wisniowski.pl/zostanwdomu, na której klient otrzyma poradę czy wycenę produktów marki Wiśniowski, nie wychodząc z domu

Tegoroczne targi budowlane Batimat, obywające się 2-6 listopada pod Paryżem, zgromadziły ponad 2,5 tysiąca wystawców i blisko 350 tysięcy zwiedzających. Wśród wystawców swoje produkty i technologie prezentowała firma Wiśniowski.

"Stawiamy na ciągły rozwój, stąd nasze pojawienie się m.in. na rynku francuskim. Francja to rynek specyficzny i jak każdy ma swoje charakterystyczne potrzeby. Staraliśmy się do tych wymagań dostosować, tworząc produkty na najwyższym poziomie wzornictwa przemysłowego i funkcjonalności. Duże zainteresowanie naszą ofertą i spory ruch na naszym targowym stoisku dają pewność, że Francuzi szukają takich rozwiązań. Usłyszeliśmy wiele miłych słów i cennych uwag. To wartościowa lekcja, która pozwoli nam wciąż udoskonalać nasze produkty” - podsumowuje Paweł Cymorek, Dyrektor Sprzedaży Europa Zachodnia firmy Wiśniowski.

Na targach branży budowlanej Batimat 2015 firma Wiśniowski prezentowała m.in. kolekcję Home Inclusive - spójny stylistycznie komplet: brama, drzwi, ogrodzenie, wyróżniające się również współczynnikami przenikania ciepła na poziomach: brama PRIME - 0,79W/m²K, drzwi CREO - 0,8 W/m². 
Na francuskich targach Batimat wystawiono także bramę UniPro NANO80 przeznaczoną do modernizowanych garaży z niskim nadprożem, w których nie ma możliwości montażu klasycznej automatycznej bramy garażowej.
Specjalnie z myślą o zapotrzebowaniu rynku francuskiego pokazano również drzwi na profilu Forster z zawiasem typu PIVOT i ze zworami magnetycznymi, a także drzwi aluminiowe MB70 ze zworami i bezpiecznym przymykiem, przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, szczególnie szkół i przedszkoli.

stoisko firmy Wiśniowski na targach Batimat
Autor: Wiśniowski Stoisko firmy Wiśniowski na targach Batimat 2015, Francja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej