Wirtualna akademia DAFA zaprasza do udziału w eksperckich szkoleniach online

2022-10-24 13:46
Akademia DAFA
Autor: Stowarzyszenie DAFA Szczegóły i rejestracja do webinarów online w Akademii DAFA dostępne na www.dafa.com.pl

Udział w webinarach jest bezpłatny i polecany szczególnie wykonawcom, architektom, projektantom, konstruktorom, a także producentom, inwestorom, rzeczoznawcom i wszystkim zainteresowanym uczestnikom branży.

Wraz ze Stowarzyszeniem DAFA zapraszamy na bezpłatne szkolenia online.

Najbliższe odbędzie się już jutro, 25 października, o godzinie 11. Temat: Wybrane problemy cieplno-wilgotnościowe kształtowania stropodachów na podłożu z blachy.

Szkolenie poprowadzi: dr hab. inż. Paweł Krause – rzeczoznawca budowlany i pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Śląskiej.

Zakres szkolenia:

  • wymagania w zakresie ochrony cieplno-wilgotnościowej,
  • wybrane rozwiązania projektowe wraz z ich oceną,
  • błędy projektowe i wykonawcze w aspekcie cieplno-wilgotnościowym (studium wybranych przypadków z praktyki rzeczoznawczej).

REJESTRACJA

Natomiast 26 października o godzinie 11 odbędzie się szkolenie Dachy zielone w uprawie intensywnej. Dobór materiałów, projektowanie, wykonawstwo.

Prowadzenie: mgr inż. Paweł Koziej oraz mgr inż. Krzysztof Wielgus – członkowie zespołu redakcyjnego „Wytycznych dla dachów zielonych” opracowywanych w Grupie Merytorycznej DACHY ZIELONE Stowarzyszenia DAFA.

Zakres szkolenia:

  • trawnik na dachu,
  • rekreacyjny ogród dachowy,
  • drzewa,
  • ogrody warzywne.

REJESTRACJA

Stowarzyszenie DAFA od lat dostarcza rynkowi budowlanemu rzetelną i popartą praktyką wiedzę projektową i wykonawczą. Zachęcamy do udziału w najnowszych szkoleniach.

na podstawie materiałów Stowarzyszenia DAFA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej