Stowarzyszenie DAFA ma nowe władze. Kim jest prezes DAFA?

2018-07-10 13:17
Dach płaski
Autor: DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA) wybrało nowe władze na kadencję w latach 2018-2021. Funkcję prezesa DAFA powierzono Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu.

Dodajmy, że w nowym zarządzie DAFA znaleźli się również: Maciej Borodzicz, Wojciech Całka, Adam Krzanik, Krzysztof Rogosz. Z kolei na członków Komisji Rewizyjnej DAFA wybrano: Jarosława Kowalczyka, Michała Miąska, Witolda Okońskiego.

Kim jest nowy prezes DAFA?

Piotr Olgierd Korycki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji Budownictwo Hydrotechniczne. Od blisko 10 lat Korycki związany jest z firmą Blachy Pruszyński. W ramach Stowarzyszenia DAFA pełnił funkcję koordynatora dwóch grup merytorycznych: Akustyka i płyty warstwowe. Nowy prezes DAFA jest autorem wielu prelekcji w ramach różnego rodzaju konferencji poświęconych lekkiej obudowie i artykułów w prasie branżowej.

DAFA zarząd
Autor: DAFA
DAFA komisja rewizyjna
Autor: DAFA

Kierunki działań DAFA

Prezes Korycki zapewnia, że DAFA pod jego kierownictwem nadal będzie reagowała na potrzeby firm wykonawczych, zapewniając im m.in. szkolenia. DAFA ma też zacieśniać współpracę z producentami wyrobów budowlanych w zakresie lekkiej obudowy. - Zamierzam promować polską myśl techniczną i naukową w zakresie lekkiej obudowy na forach krajowych i międzynarodowych. Dotychczasowa moja działalność zawodowa stawia moją osobę na pograniczu świata nauki i produkcji wyrobów budowlanych. W związku z tym chciałbym rozszerzyć działalność DAFA w zakresie współpracy z jednostkami badawczo-naukowymi i producentami – mówi Piotr Olgierd Korycki. I dodaje, że Stowarzyszenie stawia sobie za cel dalszy rozwój Księgarni Technicznej DAFA. Kontynuowane będą prace nad wydaniem kolejnych publikacji. – Zamierzamy uczestniczyć w wielu wydarzeniach branżowych, a udział w konferencjach naukowych z pewnością przyczyni się do popularyzacji informacji zawartych w publikacjach DAFA, jak również wzbogaci nas o wiedzę na temat obecnych trendów – tłumaczy prezes DAFA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej