Stowarzyszenie DAFA ma nowe władze. Kim jest prezes DAFA?

2018-07-10 13:17
Dach płaski
Autor: DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA) wybrało nowe władze na kadencję w latach 2018-2021. Funkcję prezesa DAFA powierzono Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu.

Dodajmy, że w nowym zarządzie DAFA znaleźli się również: Maciej Borodzicz, Wojciech Całka, Adam Krzanik, Krzysztof Rogosz. Z kolei na członków Komisji Rewizyjnej DAFA wybrano: Jarosława Kowalczyka, Michała Miąska, Witolda Okońskiego.

Kim jest nowy prezes DAFA?

Piotr Olgierd Korycki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji Budownictwo Hydrotechniczne. Od blisko 10 lat Korycki związany jest z firmą Blachy Pruszyński. W ramach Stowarzyszenia DAFA pełnił funkcję koordynatora dwóch grup merytorycznych: Akustyka i płyty warstwowe. Nowy prezes DAFA jest autorem wielu prelekcji w ramach różnego rodzaju konferencji poświęconych lekkiej obudowie i artykułów w prasie branżowej.

DAFA zarząd
Autor: DAFA
DAFA komisja rewizyjna
Autor: DAFA

Kierunki działań DAFA

Prezes Korycki zapewnia, że DAFA pod jego kierownictwem nadal będzie reagowała na potrzeby firm wykonawczych, zapewniając im m.in. szkolenia. DAFA ma też zacieśniać współpracę z producentami wyrobów budowlanych w zakresie lekkiej obudowy. - Zamierzam promować polską myśl techniczną i naukową w zakresie lekkiej obudowy na forach krajowych i międzynarodowych. Dotychczasowa moja działalność zawodowa stawia moją osobę na pograniczu świata nauki i produkcji wyrobów budowlanych. W związku z tym chciałbym rozszerzyć działalność DAFA w zakresie współpracy z jednostkami badawczo-naukowymi i producentami – mówi Piotr Olgierd Korycki. I dodaje, że Stowarzyszenie stawia sobie za cel dalszy rozwój Księgarni Technicznej DAFA. Kontynuowane będą prace nad wydaniem kolejnych publikacji. – Zamierzamy uczestniczyć w wielu wydarzeniach branżowych, a udział w konferencjach naukowych z pewnością przyczyni się do popularyzacji informacji zawartych w publikacjach DAFA, jak również wzbogaci nas o wiedzę na temat obecnych trendów – tłumaczy prezes DAFA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej