Nowy wice- w Dom Development

2007-09-21 15:05
Piotr Nałęcz
Autor: Dom Development S.A. Piotr Nałęcz, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Dom Development S.A.

Piotr Nałęcz obejmie (od 3 października 2007) stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Dom Development S.A. Zastąpi na tym stanowisku Janusza Zalewskiego, który jeszcze w kwietniu złożył rezygnację.

Piotr Nałęcz ma 45 lat. Jest absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecna Szkoła Główna Handlowa). Przez ostatnie 5 lat był wiceprezesem zarządu ds. finansowych Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA. Jego doświadczenie zawodowe to również praca m.in. w firmach: Trinity Management (firma zarządzająca Jupiter NFI SA - dyrektor inwestycyjny), Polskim Banku Inwestycyjnym i Banku Polska Kasa Opieki.
- Cieszę się, że dołączy do nas osoba o tak bogatym doświadczeniu zawodowym. Wierzę, że będzie godnym następcą Janusza Zalewskiego, który pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Dom Development przez ostatnie 8 lat i robił to w sposób znakomity - powiedział Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development SA.

Przypomnijmy, że Dom Development należy do największych deweloperów pod względem liczby budowanych mieszkań w Warszawie. Skonsolidowane przychody spółki ze sprzedaży w 2006 roku wyniosły 729,8 mln zł, a zysk netto 135,2 mln zł. Po I półroczu 2007 wyniki te wyniosły odpowiednio 230 mln zł i 54,7 mln zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej