Nowy wice- w Dom Development

2007-09-21 15:05
Piotr Nałęcz
Autor: Dom Development S.A. Piotr Nałęcz, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Dom Development S.A.

Piotr Nałęcz obejmie (od 3 października 2007) stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Dom Development S.A. Zastąpi na tym stanowisku Janusza Zalewskiego, który jeszcze w kwietniu złożył rezygnację.

Piotr Nałęcz ma 45 lat. Jest absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecna Szkoła Główna Handlowa). Przez ostatnie 5 lat był wiceprezesem zarządu ds. finansowych Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA. Jego doświadczenie zawodowe to również praca m.in. w firmach: Trinity Management (firma zarządzająca Jupiter NFI SA - dyrektor inwestycyjny), Polskim Banku Inwestycyjnym i Banku Polska Kasa Opieki.
- Cieszę się, że dołączy do nas osoba o tak bogatym doświadczeniu zawodowym. Wierzę, że będzie godnym następcą Janusza Zalewskiego, który pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Dom Development przez ostatnie 8 lat i robił to w sposób znakomity - powiedział Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development SA.

Przypomnijmy, że Dom Development należy do największych deweloperów pod względem liczby budowanych mieszkań w Warszawie. Skonsolidowane przychody spółki ze sprzedaży w 2006 roku wyniosły 729,8 mln zł, a zysk netto 135,2 mln zł. Po I półroczu 2007 wyniki te wyniosły odpowiednio 230 mln zł i 54,7 mln zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej