Nowy dyrektor działu zarządzania projektami biurowymi w Yareal Polska

2011-04-13 16:57
Katarzyna Oleksińska
Autor: Yareal Polska Katarzyna Oleksińska, nowy dyrektor działu zarządzania projektami biurowymi

Katarzyna Oleksińska została nowym dołączyła do zespołu Yareal w kwietniu br. jako nowy dyrektor działu zarządzania projektami biurowymi.

Katarzyna Oleksińska na stanowisku dyrektora działu zarządzania projektami biurowymi będzie kompleksowo nadzorowała zarządzanie wszystkimi inwestycjami biurowymi Yareal w Polsce. Wraz z Członkami Zarządu firmy będzie odpowiedzialna za podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących planowanych inwestycji biurowych.

Zobacz także: Apartamenty przy Hożej. Nowa inwestycja Yareal w Warszawie

W latach 2003-2011, Katarzyna Oleksińska pracowała jako Kierownik Projektu w Hines Polska. Była odpowiedzialna za rozwój projektów biurowych w Warszawie i Gdańsku, a także za aranżację powierzchni najmu w Sterlinga Business Center w Łodzi; znacząco przyczyniła się również do sukcesu związanego z wynajmem obiektu biurowego Metropolitan w Warszawie, w którym jako architekt zaprojektowała większość przestrzeni najmu. Katarzyna Oleksińska zdobyła dyplom magisterski na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w 1995 r. oraz ukończyła Program Architektoniczny na Uniwersytecie Tennessee w Knoxville w 1994 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej