Mostostal Warszawa - "Pracodawca Godny Zaufania"

2011-10-19 11:59
Mostostal Warszawa_konkurs Pracodawca Godny Zaufania
Autor: Mostostal Warszawa SA dyr. Jacek Szymanek odbiera nagrodę

Spółka budowlana Mostostal Warszawa, została wyróżniona w konkursie "Pracodawca Godny Zaufania", w kategorii przemysł ciężki. Rozstrzygnięcie trzeciej już edycji konkursu odbyło się w siedzibie KIG.

Konkurs Pracodawca Godny Zaufania_laureaci
Autor: Mostostal Warszawa SA Laureaci tegorocznego konkursu

W siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (KIG)
3 października, miało miejsce rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu "Pracodawca Godny Zaufania". Wśród wyróżnionych znalazła się firma budowlana Mostostal Warszawa.

Przeczytaj również: Zamek w Gniewie: przebudowa zamku dla potrzeb hotelowo-konferencyjnych

O konkursie "Pracodawca Godny Zaufania"

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie dużych polskich przedsiębiorstw, które w zakresie polityki pracowniczej realizują ciekawe i efektywne rozwiązania. Konkurs adresowany jest do przedsiębiorców z różnych sektorów rynku. Tegoroczny konkurs był poświęcony firmom z sektora paliwowo-energetycznego oraz przemysłu ciężkiego. Ponadto, ocenie zostali poddani produceni z branży spożywczej.
- Obserwując kolejne edycje Konkursu "Pracodawca Godny Zaufania" z zadowoleniem obserwuję, że coraz więcej polskich przedsiębiorstw dostrzega korzyści z prowadzenia odpowiedzialnej polityki pracowniczej, która nie tylko wpływa pozytywnie na relacje wewnątrz przedsiębiorstwa, ale przynosi także realne efekty ekonomiczne skomentował Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej, wiceprezes Eurochambres.
Kapituła oceniająca przedsiębiorstwa, to przedstawiciele znanych instytucji, m.in.: Krajowa Izba Gospodarcza (KIG), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, czy Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. W imieniu firmy budowlanej, nagrodę odebrał Jacek Szymanek, dyrektor Biura Personalnego. Oprócz Mostostalu Warszawa, wyróżniono również PKN Orlen SA oraz Żywiec Zdrój SA. Przypomnijmy, że Mostostal Warszawa, odebrał nagrodę w I edycji konkursu "Pracodawca Godny Zaufania".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej