Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej w Piłce Nożnej - zapraszamy!

2010-04-07 14:08
piłka nożna
Autor: brak danych

Przed nami kolejna IV edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej w Piłce Nożnej, które tym razem rozegrane zostaną w Malborku w ostatni weekend maja, tj. 29 i 30.05.2010.

Drużyny grają na naturalnej nawierzchni w składach 5+1 i bramki 2 x 5 m. Tytułu Mistrza Polski wywalczonego w ubiegłym roku bronić będą pracownicy firmy ALSTOM POWER z Wrocławia, drugiego miejsca MOSTOSTAL ZABRZE, a trzeciego OPOCZNO.

Zobacz koniecznie: Cersanit Mistrzem Polski w edycji zimowej!

Każda ze startujących w turnieju firm wystawia swoją reprezentację - drużynę złożoną z zatrudnionych w niej pracowników. W sobotę rozgrywamy mecze eliminacyjne w grupach, a w niedzielę o poszczególne miejsca w turnieju.

Szczególny nacisk kładziemy na amatorski charakter rozgrywek. W skład drużyn nie mogą wchodzić aktualni gracze I, II ani III ligi, a ponieważ startujące ekipy są złożone z pracowników poszczególnych firm ich poziom sportowy jest zbliżony.

Jeśli w Waszej Firmie nie ma do tej pory ekipy, którą można by było zgłosić do rozgrywek – nie musicie się martwić ponieważ podobnie jest w ok. 65% startujących w Mistrzostwach Firm. Potrzeba więc jedynie odrobinę odwagi aby zdecydować się na udział w rozgrywkach.

Zapraszamy wszystkie chętne firmy z branży do udziału w Mistrzostwach - na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia, organizatorem imprezy jest firma GREEN-SPORT.

Wszelkie informacje: info@greensport.pl, tel. 82 565 02 42

UWAGA! 10% rabatu w kosztach uczestnictwa na hasło "MURATOR PLUS"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej