Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej w Piłce Nożnej - zapraszamy!

2010-04-07 14:08
piłka nożna
Autor: brak danych

Przed nami kolejna IV edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej, Energetycznej i Konstrukcyjnej w Piłce Nożnej, które tym razem rozegrane zostaną w Malborku w ostatni weekend maja, tj. 29 i 30.05.2010.

Drużyny grają na naturalnej nawierzchni w składach 5+1 i bramki 2 x 5 m. Tytułu Mistrza Polski wywalczonego w ubiegłym roku bronić będą pracownicy firmy ALSTOM POWER z Wrocławia, drugiego miejsca MOSTOSTAL ZABRZE, a trzeciego OPOCZNO.

Zobacz koniecznie: Cersanit Mistrzem Polski w edycji zimowej!

Każda ze startujących w turnieju firm wystawia swoją reprezentację - drużynę złożoną z zatrudnionych w niej pracowników. W sobotę rozgrywamy mecze eliminacyjne w grupach, a w niedzielę o poszczególne miejsca w turnieju.

Szczególny nacisk kładziemy na amatorski charakter rozgrywek. W skład drużyn nie mogą wchodzić aktualni gracze I, II ani III ligi, a ponieważ startujące ekipy są złożone z pracowników poszczególnych firm ich poziom sportowy jest zbliżony.

Jeśli w Waszej Firmie nie ma do tej pory ekipy, którą można by było zgłosić do rozgrywek – nie musicie się martwić ponieważ podobnie jest w ok. 65% startujących w Mistrzostwach Firm. Potrzeba więc jedynie odrobinę odwagi aby zdecydować się na udział w rozgrywkach.

Zapraszamy wszystkie chętne firmy z branży do udziału w Mistrzostwach - na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia, organizatorem imprezy jest firma GREEN-SPORT.

Wszelkie informacje: info@greensport.pl, tel. 82 565 02 42

UWAGA! 10% rabatu w kosztach uczestnictwa na hasło "MURATOR PLUS"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej