Medal Dobroczynności dla Drutex SA

2011-04-21 14:29
Medal Dobroczynności dla Drutex SA
Autor: Premium Media

Drutex S.A. producent okien i drzwi, został odznaczony Bursztynowym Medalem Dobroczynności. Jest to dowód uznania za zaangażowanie spółki na rzecz najbardziej potrzebującym.

Medal Dobroczynności przyznawany jest przez Gdańska Lożę Business Centre Club, tym firmom, które w sposób szczególny w swojej działalności pamiętają o najbardziej potrzebujących. Spółka Drutex została doceniona za wkład w akcję ‘Wakacyjna Fala Pomocy’, jaka powstała z inicjatywy K.Dobrzynieckiej, dyrektora Loży Gdańskiej BBC. Przedsięwzięcie opierało się na wsparciu dzieci, które zostały najbardziej dotknięte przez powódź. Wyróżniona firma zapewniła 14-dniowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym na Kaszubach dla 40-osobowej grupy dzieci.

Przeczytaj również: 

Patent na okna dachowe z PVC

 - Realizacja zasad CSR w naszej firmie stanowi naturalny rezultat tego, jak firma powstawała, a następnie rozwijała się i rosła. Otoczenie przedsiębiorstwa, tak bliższe jak i dalsze, ma istotny wpływ na sposób i tempo tego rozwoju i przed wszystkim po przez wspieranie działań firmy zmierzających do poprawy standardów życia społeczności lokalnej oraz rozwoju gospodarczego regionu. – mówi Leszek Gierszewski, prezes Drutex SA. Medal Dobroczynności wręczył prezesowi firmy, Minister Kancelarii Prezydneta- Sławomir Nowak oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC Maciej Dobrzyniecki.

Medal Dobroczynności dla Drutex SA
Autor: Premium Media
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej