Kobieta na czele Działu Wynajmu w King Sturge

2007-11-16 13:44

Nowa dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge - Tatiana Spencer - zamierza skupić się na rozwijaniu kontaktów z klientami oraz wspieraniu szefów działów najmu w ich pracy.

Tatiana Spencer została nową dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge - będzie odpowiedzialna za powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe i wyszukiwanie działek pod inwestycje. Zanim dołączyła do King Sturge była dyrektorem Działu Powierzchni Handlowych w Jones Lang LaSalle, gdzie pracowała od 1998 r. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Wród najważniejszych firm, z którymi współpracowała znajdują się m.in.: Globe Trade Centre, IKEA, Neinver, King Cross, Carrefour, Echo Investment. Z wykształcenia jest architektem (absolwentka Politechniki Białostockiej), ma także tytuł MBA przyznany przez University of Illinois i Uniwersytet Warszawski.

"Cieszę się na myśl o nowych wyzwaniach, jakie stawia przede mną King Sturge. Obowiązki dyrektora Działu Wynajmu umożliwią mi kontynuację pracy w dziale powierzchni handlowych, oraz poszerzą moje doświadczenie o pozostałe działy najmu powierzchni. Na nowym stanowsku zamierzam skupić się na rozwijaniu kontaktów z klientami oraz wspieraniu szefów działów najmu w ich pracy."

Jason Sharman, dyrektor zarządzający King Sturge Polska: "Jest nam niezmiernie miło, że Tatiana dołączyła do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Tatiana posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, oraz uznanie w branży, które zdecydowanie utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Cieszę się na myśl o przyszłej współpracy."

Firma King Sturge jest jedną z największych europejskich firm doradczych działających na rynku nieruchomości. W Europie King Sturge ma 51 biur, w których pracuje 1800 osób. W sumie na całym świecie firma zatrudnia 3800 pracowników działających w 100 własnych i zrzeszonych biurach. Biuro King Sturge w Warszawie działa od 2000 r.

Tatiana Spencer
Autor: King Sturge Polska Tatiana Spencer, dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej