Kobieta na czele Działu Wynajmu w King Sturge

2007-11-16 13:44

Nowa dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge - Tatiana Spencer - zamierza skupić się na rozwijaniu kontaktów z klientami oraz wspieraniu szefów działów najmu w ich pracy.

Tatiana Spencer została nową dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge - będzie odpowiedzialna za powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe i wyszukiwanie działek pod inwestycje. Zanim dołączyła do King Sturge była dyrektorem Działu Powierzchni Handlowych w Jones Lang LaSalle, gdzie pracowała od 1998 r. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Wród najważniejszych firm, z którymi współpracowała znajdują się m.in.: Globe Trade Centre, IKEA, Neinver, King Cross, Carrefour, Echo Investment. Z wykształcenia jest architektem (absolwentka Politechniki Białostockiej), ma także tytuł MBA przyznany przez University of Illinois i Uniwersytet Warszawski.

"Cieszę się na myśl o nowych wyzwaniach, jakie stawia przede mną King Sturge. Obowiązki dyrektora Działu Wynajmu umożliwią mi kontynuację pracy w dziale powierzchni handlowych, oraz poszerzą moje doświadczenie o pozostałe działy najmu powierzchni. Na nowym stanowsku zamierzam skupić się na rozwijaniu kontaktów z klientami oraz wspieraniu szefów działów najmu w ich pracy."

Jason Sharman, dyrektor zarządzający King Sturge Polska: "Jest nam niezmiernie miło, że Tatiana dołączyła do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Tatiana posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, oraz uznanie w branży, które zdecydowanie utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Cieszę się na myśl o przyszłej współpracy."

Firma King Sturge jest jedną z największych europejskich firm doradczych działających na rynku nieruchomości. W Europie King Sturge ma 51 biur, w których pracuje 1800 osób. W sumie na całym świecie firma zatrudnia 3800 pracowników działających w 100 własnych i zrzeszonych biurach. Biuro King Sturge w Warszawie działa od 2000 r.

Tatiana Spencer
Autor: King Sturge Polska Tatiana Spencer, dyrektor Działu Wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej