Hörmann obrał kierunek zachód... w Ameryce

2015-11-06 14:39
Hörmann w USA
Autor: Hörmann Hörmann przejmuje amerykańską firmę Northwest Door Inc.

Hörmann w Stanach Zjednoczonych jest obecny od roku 2002. Jednak do tej pory "obstawiony" był region wschodni. Teraz firma planuje ekspansję swoich wyrobów – bramy garażowe i przemysłowe – na zachód.

Hörmann dotychczas miał w USA dwie fabryki i cztery oddziały handlowe firmy, które zajmowały się dystrybucją bram garażowych i przemysłowych na wschodniej części kraju. Plany dotyczące zaistnienia również na w zachodnio-północnych regionach będą realizowane dzięki przejęciu firmy Northwest Door Inc., produkującej bramy.
– Stany Zjednoczone są dla nas bardzo ważnym rynkiem, na którym każda kolejna inwestycja jest opłacalna – wyjaśnia Christoph Hörmann.

Northwest Door jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które istnieje od 1946 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą bram garażowych i przemysłowych bram segmentowych ze stali, drewna i aluminium. Przedsiębiorstwo zatrudnia blisko 300 pracowników i ma rozbudowaną sieć dystrybucyjną, na którą składa się sześć oddziałów na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Bramy sprzedawane będą pod marką Northwest Door.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej