Fizyk i księgowy, czyli ...nowy dyrektor w ProLogis

2007-10-26 16:34

Pod koniec października 2007 r. do środkowoeuropejskiej centrali firmy ProLogis w Warszawie dołączył Andrew Tuckett, który objął stanowisko Regional Director of Operations na Europę Środkową i Wschodnią

W swojej karierze Andrew Tuckett zajmował w branży nieruchomości wiele stanowisk o charakterze handlowym i operacyjnym, ponadto od ponad 10 lat mieszka w Europie Środkowej. Do ProLogis przeszedł z firmy SEGRO, w której pełnił funkcję Country Managera na Czechy. Tuckett jest absolwentem uniwersytetu w Bristolu (Wielka Brytania), gdzie studiował fizykę oraz biegłym księgowym. Ukończył także studia podyplomowe z dziedziny inwestycji w nieruchomości.

"Bardzo się cieszymy, że Andrew dołączył do zespołu ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią. Jego umiejętności w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz doświadczenie w branży będą znaczącym wsparciem dla naszego rozwoju i dalszych sukcesów w regionie" - twierdzi Michael de Jong-Douglas, Senior Vice President i Regional Director ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią.
ProLogis jest największym na świecie właścicielem, zarządcą i deweloperem obiektów dystrybucyjnych. Firma prowadzi działalność na 105 rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Aktywa firmy to 2 523 obiekty własne, zarządzane lub w trakcie budowy, o łącznej powierzchni 41,5 mln m2 i o wartości 29,9 mld dolarów (stan na 30 czerwca 2007 r.). Spółka ma siedzibę w USA, w Denver, stan Colorado.

Andrew Tuckett
Autor: ProLogis Andrew Tuckett, Regional Director of Operations na Europę Środkową i Wschodnią w firmie ProLogis.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej