Drutex Ambasadorem Polskiej Gospodarki

2011-05-20 11:57
Ambasador Polskiej Gospodarki 2011
Autor: BCC

Po raz kolejny firma Drutex, zwyciężyła w konkursie - Ambasador Polskiej Gospodarki.

W trzeciej już edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club, pod honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, wyłonionych zostało 58 firm. Jury konkursu wyłoniło laureatów w 4 kategoriach: Eksporter, ( m.in.: Armatura Kraków, Unibep SA, Ferro SA, Polimex -Mostostal SA), Partner Firm Zagranicznych,( m.in.: Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego BUDUS SA ), Marka Europejska (m.in.: Stalprofil SA), Kreator Rozwiązań XXI w.(m.in.: Ceraminka Paradyż Sp. zo.o., Korporacja RADEX SA). Zwycięzca tegorocznej edycji, firma Drutex, otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gopspodarki 2011, w kategorii Marka Europejska. Wyróżnienie to, przyznano spółce za promowanie marki polskiej na arenie międzynarodowej. Głównym celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na rynkach zagranicznych, jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

Przeczytaj również: Wrocław: Echo Investment buduje biurowiec Aquarius Business House

 - Wyróżnienie jest uznaniem dla naszego zaangażowania w promocję polskiej gospodarki za granicą oraz wyrazem dobrych praktyk w kontaktach biznesowych na rynkach międzynarodowych. Jestem dumny, że radość z naszych produktów czerpią klienci w kraju i za granicą. Co więcej, nagroda cieszy tym bardziej, że jest przyznana po raz kolejny, co świadczy o niesłabnącej pozycji marki Drutex.”- powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

 

Ambasador Polskiej Gospodarki 2011
Autor: Drutex/BCC
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej