Colliers International: Sean Dowsey objął stanowisko dyrektora

2011-05-19 15:37
Sean Dowsey Colliers International Poland
Autor: Colliers International Poland Sp. zo.o

Z początkiem maja br., Sean Dowsey objął stanowisko Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami i Majątkiem Spółek w Colliers Group International na region Europy Środkowowschodniej.

Sean Dowsey będzie odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie działów zarządzania nieruchomościami oraz majątkiem spółek w Czechach, Rumuni na Słowacji i na Węgrzech. Nowo wybrany dyrektor jest licencjonowanym rzeczoznawcą, który specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami i majątkiem spółek. Posiada ponad 13- letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobył w Wielkiej Brytanii oraz w Europie.

Przeczytaj również: Nowa fabryka firmy Baumit w Pobiedziskach

Ścieżkę zawodową Dowsey rozpoczął w 1994 roku. W roku 2003 dołączył do zespołu DTZ Debenham Tie Leung, gdzie 2 lata później objął stanowisko szefa działu zarządzania nieruchomościami, na region Europy Środkowowschodniej. W 2008 roku Dowsey dołączył do Firmy Carpathian Asset Management, grupy doradców funduszu Carpathian Fund, gdzie odpowiadał za wzrost wartości nieruchomości należących do funduszu.

- Cieszę się, że dołączam do zespołu Colliers International. Bazując na doświadczeniach moich kolegów z rynku polskiego i rumuńskiego, będę rozwijał naszą działalność w obszarze zarządzania nieruchomościami i majątkiem spółkek. Jestem pewnien, że zyskają na tym wszyscy nasi klienci, a zwłaszcza klienci regionalni.- komentuje Dowsey.

 W Polsce szefem działu zarządzania nieruchomościami i majątkiem spółek pozostaje Peter Love, który będzie współpracował z Seanem Dowsey.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej