Budimex z nowym prezesem

2009-09-30 18:27
Marek Michałowski, prezesa zarządu Budimex SA
Autor: Grupa Budimex Marek Michałowski, prezesa zarządu Budimex SA

Marek Michałowski zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Zarządu Budimeksu SA. Rada Nadzorcza, na posiedzeniu 30 września br., podjęła decyzję o powołaniu na to stanowisko Dariusza Blochera, z rekomendacji Marka Michałowskiego, na okres VI, wspólnej dla zarządu kadencji obejmującej lata 2008, 2009 i 2010.

Szósta kadencja zarządu upływa z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Budimex S.A., na którym zatwierdzone zostaną sprawozdania finansowe za rok 2010. Dariusz Blocher będzie pełnić funkcje prezesa zarządu Budimex SA oraz prezesa zarządu Budimex Dromex SA.
Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o dokooptowaniu do swojego składu na szóstą kadencję, kończącą się z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za pełny rok obrotowy 2009, Marka Michałowskiego. W związku z rezygnacją Stanisława Pacuka z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej  Budimeksu, Rada podjęła decyzję o powierzeniu tej funkcji Markowi Michałowskiemu. Stanisław Pacuk będzie pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej