Baumit Fasada Roku po raz czwarty

2010-10-19 17:12
Budynek Sądu Rejonowego i Prokuratury w Ostródzie
Autor: Baumit Budynek Sądu Rejonowego i Prokuratury w Ostródzie - zwycięzca Baumit Fasada Roku 2009 w kategorii: Budynek po renowacji.

Rusza 4. edycja konkursu Baumit Fasada Roku. Jest o co walczyć, pula nagród to 50 tys. zł. W rywalizacji o miano najpiękniejszej fasady mogą wziąć udział obiekty oddane do użytku pomiędzy 1 stycznia 2010, a 31 grudnia 2010 roku.

Główną ideą przedsięwzięcia jest nagrodzenie najlepszych pod względem estetycznym i wykonawczym projektów budowlanych, powstałych przy użyciu kompletnych systemów ociepleń, materiałów tynkarskich oraz produktów renowacyjnych firmy Baumit.

Zobacz koniecznie: Baumit: finał Fasady Roku

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do architektów, projektantów, inwestorów, firm wykonawczych oraz właścicieli obiektów, które w ostatnim czasie zyskały nowe, niepowtarzalne oblicza.

- Kolejne edycje Fasady Roku zaskakują nas nie tylko rosnącą liczbą uczestników i zgłoszeń, ale także coraz wyższym poziomem realizacji – mówi Aleksandra Gilewska z firmy Baumit. – Liczymy na to, że nie inaczej będzie i tym razem.

W rywalizacji o miano najpiękniejszej fasady mogą wziąć udział obiekty oddane do użytku pomiędzy 1 stycznia 2010, a 31 grudnia 2010 r. W każdej z pięciu kategorii (nowy budynek do 1000 m2, nowy budynek powyżej 1000 m2, budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji i adaptacji oraz budynek po renowacji) za ocenioną najlepiej przez jury elewację przyznana zostanie nagroda w wysokości 10 000 zł.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2011 r. pocztą na adres siedziby firmy Baumit, drogą mailową: fasadaroku@baumit.pl lub osobiście.

Zwycięzców wybierze jury składające się z architektów, przedstawicieli branży budowlanej oraz dziennikarzy na co dzień zajmujących się tematyką budowlaną i architektoniczną. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w maju 2011 r.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.baumit.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej