Baseball i budownictwo

2007-06-22 16:12
budownictwo
Autor: brak danych

Firmy budowlane coraz częściej wspierają miejscowe drużyny sportowe. Baumit na przykład angażuje się w działalność klubu Baseball Wrocław. I nie jest to dla niego pierwsza tego typu inicjatywa.

Zespół rozgrywa obecnie drugi sezon w polskiej drugiej lidze. W tym roku, w pojedynku południowej grupy, po rundzie zasadniczej, zajął pierwsze miejsce. Przyjaciółmi klubu i grającymi rekreacyjnie w baseball, są znane twarze, m.in. kubański muzyk Jose Torres oraz legenda polskiej koszykówki Maciej Zieliński.

Producent nie po raz pierwszy angażuje się w działalność sportową. Finansowo wsparł też drużynę softballa, czyli żeńskiej odmiany baseballa. Oprócz tego sponsoruje drużyny piłkarskie MKS Parasol-Baumit, Victoria- Baumit Koronowo oraz klub siatkarski Chemik Police. - Bardzo poważnie myślimy o stałym inwestowaniu w sport młodzieżowy - mówi Aleksandra Witkowska z firmy  Baumit. - Obecnie trwają ostatnie przygotowania do inauguracji projektu Baumit Junior Soccer - przedsięwzięcia mającego pomóc młodym piłkarzom w rozwijaniu talentu i spełnieniu marzeń o profesjonalnym sporcie na światowym poziomie - dodaje Witkowska.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej