5 lat BORGA HALE

2008-06-16 11:51
5 lat BORGA HALE
Autor: BORGA HALE 5 lat BORGA HALE

W czerwcu 2008 piątą rocznicę powstania obchodzi firma BORGA HALE - producent prefabrykowanych hal stalowych. Firma jest częścią międzynarodowej grupy BORGA z siedzibą w Szwecji, a na polskim rynku jest obecna od 15 lat. Od początku działalności firma notuje znaczące wzrosty obrotów, w zeszłym roku było to ponad 60 procent.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie (na rynku europejskim od 35 lat), także na rynkach wschodnich - przede wszystkim na Ukrainie, gdzie staje się liczącym graczem wśród producentów konstrukcji stalowych. Przewagę nad konkurencją zapewnia BORGA HALE ekonomiczne wykorzystanie materiałów o wysokich parametrach użytkowych oraz biura projektowe, które gwarantują wykonanie hali o niskich kosztach realizacji i eksploatacji, a jednocześnie idealnie dopasowanej do charakteru działalności i potrzeb inwestora.

5 lat BORGA HALE
Autor: BORGA HALE

Przedsiębiorstwa GRUPY BORGA zajmują się projektowaniem, produkcją i montażem prefabrykowanych hal stalowych oraz produkcją stalowych wyrobów budowlanych, w tym blach profilowanych i profili zimnogiętych. Główne zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Szwecji i na Litwie, a działalność jest aktywnie prowadzona między innymi w krajach skandynawskich, Europie Środkowej i w Stanach Zjednoczonych. Na rynku polskim BORGA działa od 1993 roku z główną siedzibą w Gdyni, gdzie mieści się biuro handlowe oraz pracownia projektowa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej