Wykładziny podłogowe z PVC o wzorach podłóg naturalnych do obiektów użyteczności publicznej

2012-11-21 11:09
gerflor wykladziny pvc
Autor: Gerflor Wykładziny podłogowe PVC z kolekcji Creaton firmy Gerflor

Wykładziny podłogowe w obiektach handlowych, biurowych i hotelach zużywają się szybciej ze względu na sposób użytkowania. Kolekcja wykładzin obiektowych z PVC Gerflor Creation ma klasę użytkowania 34-43, grupę ścieralności T, a dodatkowo wzornictwem nie ustępuje podłogom naturalnym.

Kolekcja wykładzin obiektowych Gerflor Creation to panele i płytki o wzorze i fakturze imitującej drewno i surowce naturalne. Wykładziny podłogowe Gerflor Greation mają warstwę wierzchnią z przezroczystego PVC, wzmocnioną poliuretanem PUR w trakcie produkcji. Grubość wzmocnionej warstwy wierzchniej wynosi 0,7 mm, całkowita grubość płytki to 2,5 mm. Warstwa poliuretanu zabezpiecza wykładzinę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Wykładziny PVC są odporne na działanie światła i środków chemicznych. Mają klasę użytkowania w zakresie 34-43 (43 to maksymalny parametr do osiągnięcia dla wykładzin PVC), grupę ścieralności T (przeznaczona do intensywnego natężenia ruchu). Wykładziny obiektowe Gerflor są mocowane do podłoża przy pomocy kleju i nadają się do użytkowania po 48 godzinach.

Wzory wykładzin obiektowych

Kolekcja Creaton to trzy linie tematyczne i 90 realistycznych wzorów.

  • linia URBAN - do pomieszczeń biurowych i handlowych w stylu industrialnym. Wykładziny podłogowe imitują beton klasyczny, strukturalny, młotkowany, groszkowany. W linii URBAN dostępne 23 wzory kwadratowych i prostokątnych płytek i paneli podłogowych.
  • linia AUTHENTIC - do pomieszczeń użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni handlowej. Wykładziny imitują drewno dębowe, bukowe, orzech, a także drewno surowe. W linii AUTHENTIC dostępne 32 wzory płytek i paneli.
  • linia NATURE - do pomieszczeń użyteczności publicznej. Wykładziny imitują fakturę marmuru i postarzanego betonu, malowanego drewna. Na linię NATURE sklada się 34 wzory płytek i paneli.

Wykładziny podłogowe Gerflor można w 100% poddać recyklingowi.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej