Wykładzina w płytach i panelach. Oryginalne wzory wykładzin do biura, sklepu, restauracji

2011-08-22 18:01
Wykładzina Armstronga
Autor: ARMSTRONG Wykładzina z kolekcji Scala 100

Podłoga w biurze, sklepie i w każdym innym obiekcie tzw. użyteczności publicznej wcale nie musi być szara czy wykonana z nieatrakcyjnych, ale trwałych materiałów. Wykładzina Armstronga ma niecodzienne wzornictwo, chociażby imitowanie podłogi z drewna, kolorystykę żywą lub stonowaną w zależności od potrzeby wnętrza, można ją też układać na ścianie.

Scala 100 - nowa wykładzina Armstronga w płytach i panelach

Scala 100 to kolekcja wykładzin winylowych, dzięki której podłoga może stać się głównym elementem wykończenia wnętrza.
“Deski” o niespotykanej długości i wymyślne kształty płytek to tylko dwie z cech określających nową kolekcję Scali 100 dla projektantów wnętrz. Firma opracowała też produkt, który umożliwia wykończenie ścian i wszystkie wzory Scali dostępne są również jako wykładziny ścienne w płytach.

Nowa jest także linia Uni obejmująca żywe kolory, stonowane szarości oraz biel. Inne propozycje wykładzin podłogowych to imitacje piasku, tkaniny oraz metalu. Kolekcję uzupełniają oryginalne wzory “nieobrobionego” drewna ze śladami po cięciu piłą, w kolorach jasnych i ciemnych, nawiązujących do drewna klasycznego lub egzotycznego.

Wykładzina DesignCut – różnorodność inspiracją dla wykończenia wnętrza

Wykładzina DesignCut daje nowe możliwości wykończenia podłóg. Duży jest bowiem wybór oryginalnych wzorów nawiązujących kształtem do fal, okręgów oraz wielokątów. Pięć podstawowych form jest dostępnych w wielu wersjach Scali już od 50 m2.

Wykładzina MaxPlank - panele większe niż zwykle

Panel wykładziny MaxPlank ma wymiary 180x30 cm, czyli jest dwa razy większy niż tradycyjne, standardowe “deski”. To nadaje wrażenie autentyczności wzorów paneli imitujących drewno. Dzięki specjalnej technologii każdy słój drewna wygląda inaczej. Wykładzina MaxPlank jest dostępna w dwóch wzorach - Imprint Wood oraz Mountain Oak. Inne wzory “drewna” produkowane są na życzenie.

Scala Wall - taka sama wykładzina na podłogę i ścianę

Scala Wall - znacznie cieńsza, lżejsza i bardziej elastyczna wykładzina od wersji podłogowej, wizualnie niczym się od niej nie różni. Łatwo ją zastosować na prawie każdą ścianę. Wykładziny są dostępne we wszystkich wzorach z kolekcji Scala dając możliwość projektowania jednolitych pomieszczeń od podłogi po sufit w tym samym wzorze.

Wykładzina Rustic Wood – autentyczne słoje drewna

Nieregularne słoje, sęki i pęknięcia w drewnie nadają tej kolekcji wykładzin Scala 100 charakterystyczny wygląd. Wyraźne ślady piły podkreślają surową naturę wzorów. Oprócz znanych szarości i beży Armstrong oferuje teraz również wzory jasnego drewna oraz tradycyjny dąb.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej