Wykładzina podłogowa ALTRO UNO - podłoga do obiektów użyteczności publicznej

2012-05-24 15:43
wykładzina podłogowa z PCV
Autor: Altro

Nowa wykładzina podłogowa z PCV  ALTRO UNO TM to podłoga z bakteriostatem AltrosanTM . Dzięki temu hamowany jest rozwój bakterii na powierzchni wykładziny przez cały okres użytkowania podłogi, niezależnie od stopnia zużycia.

Taka bakteriobójcza podłoga sprawdzi się w placówkach oświatowych, szpitalach, obiektach sportowo-rekreacyjnych (salę ćwiczeń, przebieralnie).  Wykładzina ma dużą odporność na ścieranie dlatego może być wykorzystana w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Przy układaniu wykładziny z PCV, łączenie poszczególnych części odbywa się poprzez zgrzewanie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed rozwojem bakterii.

Technologia wykorzystana przy produkcji wykładziny to Maxi Altro Easyclean PUR™ , która czyni wykladzinę odporną na zaplamienia i chemikalia. Do powierzchni wykładziny nie przewiera brud - dlatego jej użytkowanie jest łatwe i w dłuższym czasie może dawać oszczędności finansowe.

Bioplastyfikator wykorzystany w produkcji pochodzi z z odnawialnych źródeł (10% kwarcu ze szkła pochodzącego z recyklingu. Sama wykładzina także w 100% poddaje się recyklingowi.

Powierzchnia wykładziny podłogowej jest matowa i dostęna jest w wielu kolorach.

wykładzina podłogowa Altro
Autor: Altro
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej