Wielkomiejska egzotyka

2009-05-15 17:01
Wielkomiejska egzotyka
Autor: Classen-Pol S.A.

Egzotyczny i wyrazisty wzór ożywi pomieszczenia biurowe nadając im niebanalny, awangardowy charakter. Biuro zaaranżowane z życiem paneli Varilla Giordano to rozwiązanie dla osób kreatywnych, energicznych i dbających o stworzenie przyjaznych warunków pracy.

Varilla Giordano to propozycja paneli podłogowych z kolekcji City marki Classen. Wyjątkowa kolorystyka oraz drewniana, zróżnicowana struktura nadadzą wyrazistości każdemu wnętrzu.
 
Panele te wykorzystane w pokoju dziecięcym pozwolą zaaranżować radosne wnętrze, w którym z przyjemnością spędzimy czas wspólnie z rodziną. Z kolei sypialnia z podłogą Varilla Giordano z kolekcji City stanie się bardziej orientalna i atrakcyjna. Ciemniejsze zabarwienie sprawia, że panele z powodzeniem wkomponują się również we wnętrza klasyczne, nie odbierając im wytwornego stylu, a dodając oryginalności i polotu.

Klasa ścieralności AC4 i klasa użyteczności 32 dają gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania podłogi. Dodatkowe zabezpieczenie krawędzi paneli kompozycją specjalnych wosków Isowaxx chroni przed wilgocią i uszczelnia podłogę. Ponadto system montażu EasyConnect umożliwia łatwe i szybkie ułożenie równej i wyjątkowo trwałej powierzchni.

Dane techniczne
grubość [mm] 7
powierzchnia struktura drewna
klasa ścieralności AC4
klasa użyteczności 32
sposób montażu system EasyConnect
gwarancja 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Wielkomiejska egzotyka
Autor: Classen-Pol S.A.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej