Wielkomiejska egzotyka

2009-05-15 17:01
Wielkomiejska egzotyka
Autor: Classen-Pol S.A.

Egzotyczny i wyrazisty wzór ożywi pomieszczenia biurowe nadając im niebanalny, awangardowy charakter. Biuro zaaranżowane z życiem paneli Varilla Giordano to rozwiązanie dla osób kreatywnych, energicznych i dbających o stworzenie przyjaznych warunków pracy.

Varilla Giordano to propozycja paneli podłogowych z kolekcji City marki Classen. Wyjątkowa kolorystyka oraz drewniana, zróżnicowana struktura nadadzą wyrazistości każdemu wnętrzu.
 
Panele te wykorzystane w pokoju dziecięcym pozwolą zaaranżować radosne wnętrze, w którym z przyjemnością spędzimy czas wspólnie z rodziną. Z kolei sypialnia z podłogą Varilla Giordano z kolekcji City stanie się bardziej orientalna i atrakcyjna. Ciemniejsze zabarwienie sprawia, że panele z powodzeniem wkomponują się również we wnętrza klasyczne, nie odbierając im wytwornego stylu, a dodając oryginalności i polotu.

Klasa ścieralności AC4 i klasa użyteczności 32 dają gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania podłogi. Dodatkowe zabezpieczenie krawędzi paneli kompozycją specjalnych wosków Isowaxx chroni przed wilgocią i uszczelnia podłogę. Ponadto system montażu EasyConnect umożliwia łatwe i szybkie ułożenie równej i wyjątkowo trwałej powierzchni.

Dane techniczne
grubość [mm] 7
powierzchnia struktura drewna
klasa ścieralności AC4
klasa użyteczności 32
sposób montażu system EasyConnect
gwarancja 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Wielkomiejska egzotyka
Autor: Classen-Pol S.A.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej