Podłogi szczotkowane

2009-05-27 13:37
Podłogi szczotkowane - Dąb Cocoa Pure (deska)
Autor: Baltic Wood S.A. Dąb Cocoa Pure (deska)

Boutique Collection to kolekcja podłóg szczotkowanych zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami.

Trójwarstwowe podłogi drewniane Baltic Wood zostały poddane procesowi szczotkowania wierzchniej warstwy drewna oraz wybierania z niej najbardziej miękkich części słojów rocznych. Proces szczotkowania wydobywa naturalną strukturę drewna, która jest nie tylko widoczna, ale też wyczuwalna w dotyku.

Kolekcja wykonana jest z dwóch, szlachetnych gatunków drewna – dębu i jesionu. Składa się ona z sześciu produktów, dostępnych w wersji – deska lub klepka, wykończonych lakierem matowym. Deska dostępna jest w wymiarach 2200\182\14 mm.

Podłogi z kolekcji Boutique Collection bardzo dobrze  prezentują się zarówno w stylowych, tradycyjnych jak i nowoczesnych, awangardowych wnętrzach.

PURE

Dąb Pure (deska) – tradycyjna podłoga dębowa o żywej palecie odcieni brązu, dzięki procesowi szczotkowania uwypuklona została naturalna struktura drewna.

Dąb Cocoa Pure (deska) – podłoga o nasyconej, czekoladowej barwie  z ciekawie wyeksponowanym na powierzchni rysunkiem słoi drewna.

CREAM

Dąb Cream (deska, klepka) – podłoga, dodatkowo wzbogacona kremowymi tonacjami, uzyskanymi poprzez zastosowanie białej bejcy, stanowi interesującą propozycję do wnętrz klasycznych z nutką ekstrawagancji.

Dąb Cocoa Cream (deska) – dzięki zabiegom opalania, szczotkowania i bejcowania uzyskano podłogę, która jest bardzo elegancka i szykowna.

Jesion Cream (klepka) – subtelny klimat podłogi wzbogacony został kremową tonacją uzyskaną poprzez zastosowanie białej bejcy, która łagodnie wnikna w rowki powierzchni powstałe podczas procesu szczotkowania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej