Kolekcja podłóg drewnianych: Smaki Życia

2011-04-19 16:24
Kolekcja podłóg drewnianych: Smaki Życia
Autor: Barlinek

Smaki Życia to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełne soczystych barw i apetycznych faktur barlineckie podłogi drewniane, stworzone z myślą o ludziach i wnętrzach pełnych dobrego smaku.

Kolekcja to efekt prac specjalistów firmy Barlinek, dążących do stworzenia gamy produktowej wyróżniającej się pod względem wysmakowanego wzornictwa. Zastosowanie zaawansowanych metod obróbki i barwienia drewna zaowocowało uzyskaniem niepowtarzalnych dekorów, z których każdy wpisuje się w najnowsze trendy w zakresie aranżacji wnętrz.. Jednocześnie szczególny nacisk położony został na najwyższą jakość zastosowanych surowców.

Kolekcja zaprezentowana została w 4 life-stylowych odsłonach. „W Rytmie Miasta” to gama produktów dla wszystkich tych, którzy kochają industrialny styl dużych miast i szybkie tempo życia. Miłośników rozwiązań ponadczasowych i klasyki w najlepszym wydaniu zainteresują podłogi z serii „Dla Koneserów”. „Jak Andy W.” to z kolei prawdziwa kopalnia inspiracji dla osób obdarzonych artystyczną duszą, szukających niebanalnych i często awangardowych rozwiązań. Kolekcję zamyka gama podłóg „Natura i Ja”, skierowana do wszystkich tych, którzy estetycznych doznań szukają w harmonii natury.

Ideą kolekcji Smaki Życia jest inspirowanie do tworzenia niebanalnych aranżacji (sensualnych, wysmakowanych, oddziałujących na zmysły). Znalazło to odzwierciedlenie między innymi w nazwach poszczególnych linii produktowych:

 • Gingerbread
  dąb 1-lamelowy (180/2200 mm) oraz 3-lamelowy (207/2200 mm)
  Podłoga dębowa w nietypowym wydaniu, uzyskanym dzięki podwójnemu barwieniu bejcą w odcieniu szaro-grafitowym, dodatkowo wzbogacona szczotkowaniem.
 • Salt&Pepper
  dąb 3-lamelowy (207/2200 mm)
  Nowe oblicze drewna dębowego. Apetyczna gra kontrastów powstała w wyniku zastosowania techniki wędzenia, barwienia i szczotkowania.
 • Panna Cotta
  dąb 3-lamelowy (207/2200 mm) oraz 1-lamelowy (130/2200 mm i 180/2200 mm)
  Trwałość dębu dopełniona zimnym odcieniem bieli. Deska 1-lamelowa dostępna w 2 wymiarach, co daje możliwość zarówno tradycyjnych aranżacji, jak i kreatywnego łączenia na podłodze desek o dwóch szerokościach.
 • Cherry Chocolate
  dąb 1-lamelowy (180/2200 mm) oraz 3-lamelowy (207/2200 mm)
  Połączenie czekolady i karmazynowego odcienia wiśni. Szczotkowanie podkreśliło piękno drewna dębowego, dodając podłodze klasy i smaku.
 • Blackberry
  jesion 1-lamelowy (180/2200 mm)
  Unikalna technika barwienia jesionu przywodzi na myśl soczystą czerń leśnych owoców. Przełamanie ciemnej barwy szczotkowaniem wydobywa naturalność i urok drewna.
 • Cheesecake
  dąb 3-lamelowy (207/2200 mm) oraz 1-lamelowy (180/2200 mm)
  Tradycyjny dąb pokryty kremową barwą, nadającą podłodze szlachetnej lekkości. Efekt wzbogacony specjalną techniką szczotkowania, która tworząc biały rysunek fladrów, podkreśla naturalność i oryginalność drewna.
 • Milkshake
  jesion 1-lamelowy (180/2200 mm)
  Piękno drewna jesionu pokryte jasnym barwieniem, tworzącym apetyczny efekt mlecznego koktajlu. Wysmakowana elegancja w nietuzinkowej postaci.
 • Latte Macchiato
  jesion 3-lamelowy (207/2200 mm)
  Wachlarz odcieni drewna jesionu wydobyty dzięki obróbce termicznej. Smakowity koktajl faktur i barw sprawiający, że ta podłoga nie zostanie niezauważona.
Kolekcja podłóg drewnianych: Smaki Życia
Autor: Barlinek Blackberry
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej