Elastyczny narożnik wewnętrzny

2009-12-15 16:50
Elastyczny narożnik wewnętrzny
Autor: SALAG

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wtrysku dwukomponentowego, nowoczesnych  maszyn CNC pracujących z dokładnością do 0,5 mikrona – narożnik pozwoli połączyć listwę w narożach w taki sposób, by uzyskać jednolity i bardzo estetyczny wygląd wykończenia.

Narożnik wewnętrzny UNIVERSAL to innowacyjny produkt wprowadzony na rynek przez firmę SALAG. Jest on odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Niekonwencjonalne rozwiązania budowlane w pomieszczeniach, architekci prześcigający się w pomysłach projektowych, nowatorskie aranżacje – te czynniki spowodowały, że coraz częściej pojawia się kłopot z połączeniem  listwy w narożach większych niż 90 stopni. Elastyczna struktura narożnika pozwala łączyć listwy w narożach o kątach 100–130 stopni. Dzięki temu uzyskujemy jednolite wykończenie listwy bez stosowania silikonów, zakończeń czy innych dostępnych dotąd rozwiązań, które nie zawsze są praktyczne i estetyczne. Narożnik jest kompatybilny z systemem listew przypodłogowych NG56 i SG56.

Produkt został zgłoszony w Urzędzie Patentowym pod numerem P 385591. W najbliższym czasie firma SALAG planuje wprowadzić także narożnik do kątów zewnętrznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej