Elastyczny narożnik wewnętrzny

2009-12-15 16:50
Elastyczny narożnik wewnętrzny
Autor: SALAG

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wtrysku dwukomponentowego, nowoczesnych  maszyn CNC pracujących z dokładnością do 0,5 mikrona – narożnik pozwoli połączyć listwę w narożach w taki sposób, by uzyskać jednolity i bardzo estetyczny wygląd wykończenia.

Narożnik wewnętrzny UNIVERSAL to innowacyjny produkt wprowadzony na rynek przez firmę SALAG. Jest on odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Niekonwencjonalne rozwiązania budowlane w pomieszczeniach, architekci prześcigający się w pomysłach projektowych, nowatorskie aranżacje – te czynniki spowodowały, że coraz częściej pojawia się kłopot z połączeniem  listwy w narożach większych niż 90 stopni. Elastyczna struktura narożnika pozwala łączyć listwy w narożach o kątach 100–130 stopni. Dzięki temu uzyskujemy jednolite wykończenie listwy bez stosowania silikonów, zakończeń czy innych dostępnych dotąd rozwiązań, które nie zawsze są praktyczne i estetyczne. Narożnik jest kompatybilny z systemem listew przypodłogowych NG56 i SG56.

Produkt został zgłoszony w Urzędzie Patentowym pod numerem P 385591. W najbliższym czasie firma SALAG planuje wprowadzić także narożnik do kątów zewnętrznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej