System PAROC Hvac GreyCoat

2016-03-01 11:20
system izolacyjny PAROC Hvac GreyCoat
Autor: Paroc Izolacja kanałów wentylacyjnych PAROC Hvac GreyCoat

PAROC Hvac GreyCoat to system płyt izolacyjnych, mat, otulin, manszet i taśm aluminiowych przeznaczonych do izolacji kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz instalacji grzewczych.

System izolacyjny PAROC Hvac GreyCoat wyprodukowano z wełny kamiennej. Materiały izolacyjne sklasyfikowano jako A2-s1,d0, co oznacza, że nie rozprzestrzeniają ognia, emitują ograniczoną ilość dymu oraz nie wytwarzają palących się kropli. Zgodnie warunkami technicznymi, jakim powinny podlegać budynki i ich usytuowanie, klasa ta odpowiada określeniu „nierozprzestrzeniające ognia”. 

Izolacje z serii PAROC Hvac GreyCoat pokryte są zbrojoną, malowaną na szaro folią aluminiową, która chroni przed kondensacją pary wodnej na powierzchni zewnętrznej izolowanej instalacji oraz ułatwia i przyspiesza montaż. Dodatkowe pokrycie warstwą lakieru w kolorze szarym zapewnia estetyczny wygląd instalacji, bez potrzeby malowania bądź stosowania dodatkowych materiałów okładzinowych, dlatego rozwiązanie to sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie instalacja jest widoczna, np. w obiektach użyteczności publicznej czy komercyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej