System ocieplenia dachu PAROC PROOF

2017-08-14 23:09
płyty izolacyjne Paroc
Autor: Paroc PAROC PROOF to system kompleksowego ocieplenia dachu płaskiego

PAROC PROOF to system kompleksowego ocieplenia dachu, składający się z dwóch rodzajów płyt izolacyjnych z wełny kamiennej o zróżnicowanej budowie. Izolacja PAROC PROOF przeznaczona jest do dachów płaskich.

Warstwowe ocieplenie dachu

System ocieplenia dachu PAROC PROOF to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do dachów płaskich, zarówno w budynkach nowych, jak i termomodernizowanych. W skład systemu ocieplenia dachu wchodzą dwa rodzaje płyt izolacyjnych z wełny kamiennej, które różnią się budową i wytrzymałością na ściskanie.

PAROC ROL 30 -
to warstwa spodnia i środkowa w systemie ocieplenia dachu - niepalna płyta izolacyjna z wełny kamiennej o lamelowej budowie. Dzięki włóknom ułożonym pionowo oraz optymalnej wytrzymałości na ściskanie, płyta zapewnia twarde i solidne podłoże dla kolejnych warstw materiału oraz prowadzenia dalszych prac na dachu. Płyty izolacyjne dostępne są w grubości od 170 do 420 mm, co w połączeniu z przewodnością cieplną na poziomie 0,038 W/mK pozwala spełnić podwyższone wymagania energooszczędności dla dachów płaskich. Dzięki naturalnej sprężystości wełny, płyty PAROC ROL 30 można układać jedną przy drugiej, bez konieczności dodatkowego uszczelniania na stykach płyt.

PAROC ROB 80 - płyta izolacyjna stosowana jako warstwa wierzchnia w systemie ocieplenia dachu płaskiego. Na niej wykonuje się zgrzewalne oraz mocowane mechanicznie pokrycie dachowe.

Właściwości techniczne

dane techniczne płyt izolacyjnych
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej