Super Mata Plus do izolacji termicznej dachów skośnych

2016-07-25 10:32
mata izolacyjna w rolce Super Mata Plus
Autor: ISOVER Super Mata Plus do izolacji termicznej i akustycznej

Super Mata Plus to izolacja termiczna ze szklanej wełny mineralnej - nojnowsze rozwiązanie ISOVER. Izolację wyróżnia współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie 0,032 W/mK.

Właściwości Super Maty Plus

Izolacja ze szklanej wełny mineralnej występuje w postaci sprężystej maty w rolce. Produkty polecany jest do izolacji termicznej, ale również akustycznej dachów skośnych, w tym poddaszy użytkowych i nieużytkowych, a także stropodachów wentylowanych, podłóg, stropów pomiędzy legarami, czy ścian działowych. Super Mata Plus odznacza się współczynnikiem przewodzenia ciepła – λD = 0,032 W/mK. 

Producent pomyślał także o wygodzie przenoszenia mat izolacyjnych ze szklanej wełny mineralnej, co jest z kolei ukłonem w stronę wykonawców. Każda rolka maty wyposażona jest w praktyczną etykietę z rączką, która ułatwia transport produktu.

Grubość Super Maty Plus wynosi od 50 do 160 mm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej