Sto-ispo: jakość i innowacyjność

2009-01-18 16:17

Produkcja Sto-ispo oparta jest na technologiachmSto AG- światowego lidera w zakresie systemów ociepleń i liczącego się producenta tynków i farb elewacyjnych oraz do wnętrz. Tę pozycję Sto zdobyło dzięki konsekwentnym staraniom, od początków swojego istnienia, o jakość i innowacyjność oferowanych wyrobów.

Lider systemów ociepleniowych Sto- StoTherm Classic stosowany jest na światowych rynkach od ponad 40 lat. Był udoskonalany i nadal pozostaje systemem najbardziej wytrzymałym i odpornym na powstawanie rys wśród systemów dostępnych na rynku. Podobnie tynk akrylowy Stolit, dostosowywany do rosnących potrzeb rynku, dzisiaj  wyróżnia się bardzo wysoką elastycznością i odpornością mechaniczną. W swoich odmianach Stolit Milano i Stolit Effect zyskał także nowy wygląd – stiuku i dekoracyjnej powłoki z wtrąceniami kolorowych piasków.

Głównym kierunkiem wykorzystywania przez Sto najnowocześniejszych technologii pozostaje jednak tworzenie nowych produktów. Na początku lat dziewięćdziesiątych powstały unikatowe, także dzisiaj, elementy architektoniczne i sztukaterie z Verofillu, kilkakrotnie lżejsze od piaskowca, wyjątkowo trwałe i łatwe do obróbki.
Obok  tradycyjnych bezspoinowych systemów ociepleń w ofercie Sto znalazły się systemy podwieszane, wentylowane z powłokami końcowymi ze szkła i kamienia naturalnego StoVentec i StoVerotec dające nowe możliwości kształtowania elewacji. W powłokach elewacyjnych StoLotusan – tynk i farba - odwzorowano mikrostrukturę liścia lotosu, rośliny symbolizującej czystość. Tak jak liść lotosu, powłoki StoLotusan mają bardzo wysoką hydrofobowość, dzięki czemu padające krople deszczu nie zwilżają powierzchni lecz przetaczają się po niej zabierając ze sobą cząsteczki zanieczyszczeń. Wykorzystując nanotechnologie stworzono farbę StoClimasan Color. Jest to aktywna powłoka malarska do wnętrz, oczyszczająca powietrze, której działanie opiera się na zjawisku  fotokatalizy.
Warto także wspomnieć, że Sto AG jako pierwsza  w tej branży w Europie zaoferowała kompletny zestaw powłok do zastosowania we wnętrzu, pozbawionych nie tylko rozpuszczalników ale także środków zmiękczających.

Pełna oferta Sto-ispo

  • kompletne systemy ociepleń elewacji  oparte  na styropianie i wełnie mineralnej, system ocieplania stropów nad pomieszczeniami nieogrzewanymi, systemy podwieszane, wentylowane – StoVentec, StoVerotec, system ocieplania ścian od wewnątrz,
  • tynki i farby elewacyjne oraz do wnętrz,
  • dekoracyjne powłoki ścienne, kreacje, tapety,
  • systemy akustyczne, akustyczne powłoki sufitowe i ścienne,
  • elementy architektoniczne i sztukaterie z Verofillu®,
  • specjalna oferta systemów i produktów do renowacji starych budowli,
  • systemy naprawy i ochrony betonu w technologii StoCretec, dla budownictwa ogólnego i inżynieryjnego
  • powłoki posadzkowe: przemysłowe i  parkingowe na bazie żywic epoksydowych, poliuretanowych i poliuretanowo-epoksydowych, dekoracyjne na bazie żywic epoksydowych.

Blisko klienta

Być blisko klienta to wg Sto istota dobrych kontaktów handlowych. Dlatego w 12 centrach sprzedaży  w większych miastach Polski a także  poza nimi zatrudnionych jest około 50-ciu doradców handlowych  oraz kilkunastu doradców technicznych i mistrzów wdrożeniowych Sto-ispo. Ich zadanie to dotarcie do klienta, przedstawienie oferty Sto-ispo, doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zamówienia a po  zakończeniu budowy poznanie  zawsze cennych  doświadczeń z eksploatacji obiektu.
Centra sprzedaży prowadzą także na miejscu sprzedaż produktów Sto. Do dyspozycji klientów są wzorniki kolorów , próbki produktów , które ułatwiają wybór z bardzo bogatej oferty systemów i produktów Sto.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej