Optima Baffles Curves - pionowe baffle z krawędzią w kształcie fali

2015-10-22 15:48
baffle akustyczne
Autor: Armstrong Pionowe płyty sufitowe Optima Baffles Curves wyraźnie poprawiają akustykę pomieszczeń

Pionowe baffle to rozwiązanie polecane do kształtowania akustyki pomieszczeń. Zastępują klasyczne sufity podwieszane lub są ich uzupełnieniem. Do tej pory te akustyczne panele sufitowe znane były z prostokątnego kształtu. Firma Armstrong wprowadziła zupełnie nową ich formę.

Tradycyjny sufit podwieszany o właściwościach akustycznych mogą teraz zastąpić pionowe baffle - akustyczne panele sufitowe. Firma Armstrong uzupełniła ofertę swoich pionowych akustycznych paneli sufitowych o zupełnie nowy kształt - fali - co daje również, oprócz komfortu akustycznego, nowe możliwości aranżacji pomieszczeń, głównie wysokich wnętrz wielkopowierzchniowych, z odkrytym stropem, jak biura, galerie handlowe, restauracje, dworce kolejowe i lotniska.

Optima Baffles Curves są łatwe w montażu i w pełni ekologiczne - płyty mineralne wykonane z wełny szklanej zawierają w 80% materiał pochodzący z recyklingu.
Pionowe moduły dostarczane są na miejsce montażu jako kompletny, gotowy do montażu produkt. Każdy z paneli sufitowych wyposażony jest fabrycznie w specjalną kotwę, aby ułatwić ich montaż w linii prostej. W paczce z produktem znajdują się także elementy do podwieszania baffli: linki i regulatory do linek oraz haczyki. Pionowe, akustyczne panele sufitowe mogą być montowane przy wykorzystaniu standardowych systemów nośnych lub podwieszane wprost do stropu.

Dane techniczne:
wymiary płyt sufitowych (mm): 400x1200x40 mm i 400x1800x40 mm
reakcja na ogień: EU - Euroclass B-s1,d0
odbicie światła (%): 87
odporność na wilgoć (%): 90
kolor: biały (możliwość zamówienia dowolnego koloru z palety RAL)

pionowe płyty sufitowe
Autor: Armstrong Wymiary Optima Baffles Curves
pionowe płyty sufitowe w kształcie fali
Autor: Armstrong Pionowe Optima Baffles Curves montowane mogą być we wnętrzach z odsłoniętym stopem
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej