Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie domu? Jednym ze sposobów jest termomodernizacja

2022-12-28 14:28
Wełna CLIMOWOOL
Autor: CLIMOWOOL Wełna climowool ma wszystkie klasyczne zalety wełny szklanej

Termomodernizacja to szereg działań mających na celu zmniejszenie zużycia energii przez budynek poprzez obniżenie strat ciepła, które ucieka przez przegrody zewnętrzne - ściany, dach, podłogę na gruncie i stolarkę, oraz zastosowanie wysokosprawnych źródeł ciepła.

Termomodernizacja skutkuje utrzymaniem odpowiedniej temperatury w budynku zimą, a także zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się latem - przy zachowaniu jak najniższych kosztów eksploatacji.

Czym ocieplać?

Mineralna wełna szklana zdobywa coraz większą popularność, ponieważ charakteryzuje się doskonałymi współczynnikami przewodzenia ciepła, jest odporna na wilgoć, elastyczna, a także, co ważne, bardzo łatwa w obróbce.

Wełna climowool ma wszystkie klasyczne zalety wełny szklanej. Przede wszystkim gwarantuje skuteczną izolację termiczną oraz niezależnie od temperatury - ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Idealny klimat pod Twoim dachem jest możliwy!

Oprócz wysokich parametrów izolacyjnych produkty marki climowool cechują się łatwym i bezpiecznym montażem. Zarówno izolacja dachu, jak i ścian działowych nie będzie dla Ciebie problemem. Materiały, dzięki swojej niedużej wadze i odpowiedniemu zaburzeniu włókien, można łatwo dociąć na wymiar i umieścić w izolowanych przestrzeniach.

Więcej na temat wełny climowool dowiesz się na stronie: www.climowol.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej