Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie domu? Jednym ze sposobów jest termomodernizacja

2022-12-28 14:28
Wełna CLIMOWOOL
Autor: CLIMOWOOL Wełna climowool ma wszystkie klasyczne zalety wełny szklanej

Termomodernizacja to szereg działań mających na celu zmniejszenie zużycia energii przez budynek poprzez obniżenie strat ciepła, które ucieka przez przegrody zewnętrzne - ściany, dach, podłogę na gruncie i stolarkę, oraz zastosowanie wysokosprawnych źródeł ciepła.

Termomodernizacja skutkuje utrzymaniem odpowiedniej temperatury w budynku zimą, a także zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się latem - przy zachowaniu jak najniższych kosztów eksploatacji.

Czym ocieplać?

Mineralna wełna szklana zdobywa coraz większą popularność, ponieważ charakteryzuje się doskonałymi współczynnikami przewodzenia ciepła, jest odporna na wilgoć, elastyczna, a także, co ważne, bardzo łatwa w obróbce.

Wełna climowool ma wszystkie klasyczne zalety wełny szklanej. Przede wszystkim gwarantuje skuteczną izolację termiczną oraz niezależnie od temperatury - ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Idealny klimat pod Twoim dachem jest możliwy!

Oprócz wysokich parametrów izolacyjnych produkty marki climowool cechują się łatwym i bezpiecznym montażem. Zarówno izolacja dachu, jak i ścian działowych nie będzie dla Ciebie problemem. Materiały, dzięki swojej niedużej wadze i odpowiedniemu zaburzeniu włókien, można łatwo dociąć na wymiar i umieścić w izolowanych przestrzeniach.

Więcej na temat wełny climowool dowiesz się na stronie: www.climowol.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej