Izolacja ISOVER Polagro

2007-05-31 18:49

ISOVER Polagro to oferta złożona z dwóch produktów izolacyjnych: sztywnej płyty z wełny skalnej Polterm Uni i Agro-Maty. Ta sprężysta mata z wełny szklanej nadaje się do ociepalnia domów mieszkalnych oraz budynków gospodarczych.

ISOVER Polagro to oferta złożona z dwóch produktów izolacyjnych: sztywnej płyty z wełny skalnej Polterm Uni i Agro-Maty, sprężystej maty z wełny szklanej. Zaletą tej oferty jest cena - po raz pierwszy 1 m3 izolacji z wełny szklanej i skalnej kosztuje tyle samo. Klienci w punktach dystrybucji mogą nabyć jednocześnie płyty z wełny skalnej do ociepleń murowanych ścian warstwowych, ścian osłonowych w konstrukcjach szkieletowych, podłóg na legarach i sufitów podwieszanych oraz uniwersalną wełną szklaną stosowaną wszędzie tam, gdzie wymagane są dobre parametry izolacyjne, a konstrukcja budynku pozwala na zastosowanie sprężystej izolacji.

Agro-Mata może stanowić izolację cieplną i akustyczną poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów dwudzielnych podłóg i stropów pomiędzy legarami. Nadaje się do ociepalnia domów mieszkalnych oraz budynków gospodarczych. Produkt został w roku 2002 wyróżniony w ogólnopolskim konkursie promocyjnym Agro-Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej