Izolacja ISOVER Polagro

2007-05-31 18:49

ISOVER Polagro to oferta złożona z dwóch produktów izolacyjnych: sztywnej płyty z wełny skalnej Polterm Uni i Agro-Maty. Ta sprężysta mata z wełny szklanej nadaje się do ociepalnia domów mieszkalnych oraz budynków gospodarczych.

ISOVER Polagro to oferta złożona z dwóch produktów izolacyjnych: sztywnej płyty z wełny skalnej Polterm Uni i Agro-Maty, sprężystej maty z wełny szklanej. Zaletą tej oferty jest cena - po raz pierwszy 1 m3 izolacji z wełny szklanej i skalnej kosztuje tyle samo. Klienci w punktach dystrybucji mogą nabyć jednocześnie płyty z wełny skalnej do ociepleń murowanych ścian warstwowych, ścian osłonowych w konstrukcjach szkieletowych, podłóg na legarach i sufitów podwieszanych oraz uniwersalną wełną szklaną stosowaną wszędzie tam, gdzie wymagane są dobre parametry izolacyjne, a konstrukcja budynku pozwala na zastosowanie sprężystej izolacji.

Agro-Mata może stanowić izolację cieplną i akustyczną poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów dwudzielnych podłóg i stropów pomiędzy legarami. Nadaje się do ociepalnia domów mieszkalnych oraz budynków gospodarczych. Produkt został w roku 2002 wyróżniony w ogólnopolskim konkursie promocyjnym Agro-Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej