Akustyka pomieszczeń - panele sufitowe Ecophon Solo Baffle

2015-07-15 11:57
akustyczne płyty sufitowe w sali konferencyjnej
Autor: Ecophon Zastosowanie płyt sufitowych o właściwościach pochłaniania dźwięku w sali konferencyjnej

Ecophon Solo Baffle to wykonane z wełny szklanej płyty sufitowe o właściwościach dźwiękochłonnych. Sufitowe panele akustyczne są polecanym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których wymagana jest poprawa akustyki przy zachowaniu pierwotnej wysokości pomieszczenia oraz w przypadku, gdy montaż sufitu podwieszanego na całej powierzchni od ściany do ściany nie jest możliwy. Płyty akustyczne Ecophon sprawdzają się również w budynkach wykorzystujących technologię stropów termoaktywnych TABS (Thermally Activated Building System).

Płyty sufitowe Solo Baffle firmy Ecophon z wełny szklanej poprawiają akustykę pomieszczeń. Produkowane są w technologii 3RD (rdzeń płyty), z obu stron pokryte powłoką Akutex™ FT (powierzchnie płyty) i malowane. Płyty akustyczne przeznaczone są do montażu w pionie, przy użyciu szyny montażowej Connect Baffle, regulowanego wieszaka cięgnowego lub rusztu Connect.

Zastosowanie płyt sufitowych Solo Baffle

Akustyczne płyty sufitowe polecane są do przestronnych wnętrz biurowców, galerii handlowych czy innego typu budynków użyteczności publicznej z wnętrzami typu open space, które wymagają redukcji pogłosu.

Panele sufitowe Solo Baffle są łatwe do utrzymania w czystości - można je myć i odkurzać. Łatwo się je również demontuje.

Formaty płyt akustycznych: 1200x200, 1200x300, 1200x600 mm; grubość: 40 mm. Waga płyty wraz z akcesoriami montażowymi: 2-3 kg/mb.

akustyczne płyty sufitowe, pionowe
Autor: Ecophon Zastosowanie płyt sufitowych Solo Baffle firmy Ecophonw galerii handlowej. Płyty sufitowe nie tylko poprawiaja akustykę wnętrza, ale również współtworzą jego aranżację
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej