Tebodin SAP-Projekt dla stolicy

2009-09-16 16:08

Tebodin SAP-Projekt wykona wielobranżową dokumentację projektową przebudowy budynku przy ul. Sandomierskiej 12 w Warszawie na potrzeby Biura Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy.

W ramach podpisanego z Miastem Stołecznym Warszawa porozumienia Tebodin SAP-Projekt opracuje projekt koncepcyjny budynku z inwentaryzacją, projekt budowlany oraz projekt wykonawczy z przedmiarami i kosztorysami inwestorskimi.

- Przedstawiciele Urzędu Miasta pogratulowali nam wygranej w przetargu i możliwości realizacji kolejnej inwestycji dla stolicy – powiedział Arno Ruijtenbeek, prezes Tebodin SAP-Projekt. – To już trzeci projekt dla władz Warszawy, jaki obecnie realizujemy.

Pierwsza inwestycja, nad którą pracuje Tebodin SAP-Projekt, to Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przy ul. Młynarskiej w Warszawie. Firma odpowiada za Nadzory Autorskie – wcześniej wykonała projekt tej inwestycji.
Ponadto kilka tygodni temu Tebodin SAP-Projekt podpisał umowę ramową na świadczenie usług pomocy technicznej dotyczącej projektów, które ubiegają się o dofinansowanie z funduszy europejskich.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej