Mitex na początek roku szkolnego

2009-08-28 16:33
Basen w Wołominie
Autor: Eiffage Budownictwo Mitex SA W obiekcie zaplanowano także bufet, gabinety odnowy biologicznej, fitness i solarium. Wokół basenu powstanie parking na około 60 miejsc.

Eiffage Budownictwo Mitex SA zbuduje pływalnię w Wołominie oraz kompleks oświatowy w Gomulinie.

Firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała umowę na wykonanie nowego basenu w Wołominie. Zespół basenowy, stanowiący I etap Regionalnego Centrum Turystyki i Rekreacji w Wołominie, powstanie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Huragan".
W ramach umowy Eiffage Budownictwo Mitex zrealizuje budynek o łącznej powierzchni ponad 4400 m2 z dwoma basenami: sportowym o długości 25 metrów oraz rekreacyjnym z 60-metrową zjeżdżalnią. Na terenie basenu powstanie również zespół saun i jacuzzi oraz widownia na 200 osób.
Inwestorem jest Urząd Miasta w Wołominie. Ukończenie realizacji I etapu Regionalnego Centrum Turystyki i Rekreacji planowane jest na koniec marca 2011 r.

21 sierpnia 2009 r. Mitex podpisał również kontrakt na realizację wielofunkcyjnego kompleksu oświatowego w miejscowości Gomulin, w województwie łódzkim.
W ramach umowy powstanie nowy gmach gimnazjum i nowy budynek przedszkola. Rozbudowana zostanie także szkoła podstawowa, a łączna powierzchnia zabudowy wyniesie ponad 4400 m2.
Inwestorem jest Gmina Wola Krzysztoporska. Przewidywany czas realizacji projektu wynosi około 22 miesięcy.
Wartość obu kontraktów wynosi ok. 25 000 000 zł brutto.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej