Zgoda na nowy budynek w Lublinie

2007-05-17 18:54
Niecała mieszkania
Autor: brak danych

W centrum Lublina, przy ulicy Niecałej powstanie nowy budynek mieszkalny. Inwestor - spółdzielnia Rzemieślnik-Bis wreszcie uzyskała zgodę na budowę dziewięciokondygnacyjnego bloku.

 

W połowie marca 2007 roku ruszyły pierwsze prace na działce przy ulicy Niecałej. Na skarpie powstanie ogrodzony budynek z 80 głównie jednopoziomowymi mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Ich metraże są różne - od 63 do 139 mkw. Do kupienia jest już zaledwie 25 proc. mieszkań.
Na parterze nowego budynku będzie pięć, w większości również już kupionych i większych, lokali usługowych. Trzy z dziewięciu kondygnacji usytuowane będą pod budynkiem. Na dwóch będą garaże, a na jednej z nich piwnice. Blok zaprojektowała firma Modus z Lublina. Inwestor zapowiada, że obiekt będzie gotowy w trzecim kwartale 2008 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej