Zawisła wiecha nowej inwestycji warszawskiej – Ogrody Ochota II

2015-05-13 11:43
Zakończono prace konstruktorskie na osiedlu Ogrody Ochota II w Warszawie
Autor: AMP Atelier Zakończono prace konstruktorskie na osiedlu Ogrody Ochota II w Warszawie

Zakończono prace konstruktorskie przy nowej inwestycji – osiedlu Ogrody Ochota II w Warszawie. Wiecha zawisła w piątek 8 maja. Inwestorem jest firma Dolcan.

Nowe osiedle w Warszawie. Inwestycja Ogrody Ochota II

Zgodnie z tradycją, z okazji zakończenia robót konstrukcyjnych na osiedlu Ogrody Ochota II, zorganizowano uroczystość zawieszenia wiechy. Nowa inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna znajduje się przy Alei Krakowskiej 281 – u zbiegu dzielnic Ochota i Włochy. Na uroczystości pojawili się uczestnicy robót oraz przedstawiciele inwestora  – firmy Dolcan, a także generalnego wykonawcy – Przedsiębiorstwa Remontów i Budownictwa Ogólnego.

Prace budowlane na osiedlu postępują zgodnie z harmonogramem. Stan surowy nowej inwestycji został wykonany 2 tygodnie przed czasem. Do tej pory sprzedano 16% mieszkań budowanego osiedla. Autorem projektu architektonicznego osiedla Ogrody Ochota II jest pracownia AMP Atelier. Nowa inwestycja będzie gotowa w II kwartale 2016.

W II kwartale 2016 osiedle ogrody Ochota II udostępni 208 mieszkań o metrażach od 29 m2 do 88 m2. Apartamenty mają wyodrębnioną kuchnię, własny balkon lub ogródek w przypadku lokali parterowych. W większych mieszkaniach do dyspozycji lokatorów są przestronne balkony lub loggie.

Inwestycja znajduje się ok. 5 km od centrum, a więc 15 min jazdy samochodem. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się park miejski M. Kotańskiego, zaś nieco dalej – jeden z największych warszawskich terenów rekreacyjno-sportowych  –  Park Szczęśliwicki. Atrakcją parku jest całoroczny stok narciarski.


Nazwa inwestycji: Osiedle Ogrody Ochota II
Adres inwestycji: Aleje Krakowskie 281, Ochota, Warszawa
Inwestor: Dolcan Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: AMP atelier Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
Początek realizacji: czerwiec 2014
Planowane oddanie do użytku: II kwartał 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej