Wilanów One

2007-05-21 16:23
Wilanów One
Autor: brak danych

Wilanów One to duży projekt mieszkaniowy. W ramach tego przedsięwzięcia powstanie około 2 500 apartamentów, spa, centrum sportowe i handlowe. Deweloper B.S.R. Europe i Star Enterprise zainwestują w osiedle blisko 1 miliard złotych.

Kompleks zostanie zbudowany na terenie Miasteczka Wilanów. Inwestor chce rozpocząć inwestycję w pierwszym kwartale 2007 roku. Wilanów One to osiedle, na które będzie się składało ponad 2 500 mieszkań. Większość z nich będzie miała okna przeszklone do podłogi, a wysokość ścian będzie wyższa niż standardowa. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji restauracje, kawiarnie, klub fitness, spa, place zabaw dla dzieci, galerie handlowe. Budynki wyposażone w nowoczesne rozwiązania otoczone będą dużą ilością zieleni. Inwestor zapowiada, że cały kompleks powstanie do 2012 roku. Apartamenty oddawane będą stopniowo w 6 etapach. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań dla I etapu, którego zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2008 roku. W pierwszej fazie powstanie ich około 200.


Projektem zarządza specjalnie powołana do tego firma B.S.R. Polska Wilanów sp. z o.o. Macquarie Global Property Advisors. Natomiast koncepcja architektoniczna powstała we współpracy izraelskiego biura BLK Architects i warszawskiego studia Szymborski & Szymborski.

Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej