Wejherowo. Powstaną nowoczesne apartamenty

2017-08-01 12:57
Nowoczesne apartamenty Wejherowo
Autor: STRABAG Nowoczesne apartamenty nad Cedronem w Wejherowie

Dziesięć miesięcy potrwa budowa apartamentów nad Cedronem w centrum Wejherowa. Generalnym wykonawcą inwestycji jest STRABAG.

Wejherowo blisko morza i Trójmiasta

Wejherowo położone jest w samym sercu Kaszub, 25 km od Gdyni i 30 km od miejscowości wypoczynkowych leżących w pasie nadmorskim (Jastrzębia Góra, Karwia). Blisko stąd do największych centrów wypoczynkowo-rozrywkowych Trójmiasta. Trzeba dodać, że Wejherowo z Trójmiastem połączone jest poprzez Szybką Kolej Miejską (SKM), a z Gdańskiem i Sopotem dodatkowo obwodnicą trójmiejską. Reasumując Wejherowo to bardzo atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa położona w pobliżu Bałtyku, pozbawiona zgiełku i wrzawy, które zwykle panują w miejscowościach nadmorskich. Z roku na rok Wejherowo staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania, co pokazują dane GUS. Przez ostatnie 15 lat stale wzrasta liczba mieszkańców miasta. W związku z tym w mieście powstają też nowe inwestycje mieszkaniowe.

W Wejherowie powstaną nowoczesne apartamenty

W niespełna rok miejscowość wzbogaci się o kolejne nowoczesne apartamenty. Przy ul. Wałowej, w sąsiedztwie Parku Majkowskiego oraz Rynku Starego Miasta powstanie nowoczesny, czterokondygnacyjny obiekt mieszkalno–usługowy, w którym będzie 60 przestronnych apartamentów o powierzchni od 26 do 60 m2 z balkonem lub loggią oraz 8 lokali usługowych. W budynku będzie garaż i cichobieżne windy.

Nowoczesne apartamenty będą gotowe w 2018 roku

Budowa ruszyła w lipcu i zakończy się w maju 2018. realizacja projektu będzie kosztowała ponad 8 mln zł netto. Inwestycję na zlecenie firmy Apartamenty Nad Cedronem wykona spółka STRABAG.

Nowoczesne apartamenty Wejherowo
Autor: STRABAG Generalnym wykonawcą inwestycji jest STRABAG

Nazwa inwestycji: Apartamenty Nad Cedronem
Lokalizacja: Wejherowo, ul. Wałowa
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Apartamenty Nad Cedronem Sp. z o. o. S.K.
Generalny wykonawca: STRABAG
Liczba kondygnacji: 4
Rozpoczęcie budowy: lipiec 2017
Zakończenie budowy: maj 2018

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej