Wejherowo. Powstaną nowoczesne apartamenty

2017-08-01 12:57
Nowoczesne apartamenty Wejherowo
Autor: STRABAG Nowoczesne apartamenty nad Cedronem w Wejherowie

Dziesięć miesięcy potrwa budowa apartamentów nad Cedronem w centrum Wejherowa. Generalnym wykonawcą inwestycji jest STRABAG.

Wejherowo blisko morza i Trójmiasta

Wejherowo położone jest w samym sercu Kaszub, 25 km od Gdyni i 30 km od miejscowości wypoczynkowych leżących w pasie nadmorskim (Jastrzębia Góra, Karwia). Blisko stąd do największych centrów wypoczynkowo-rozrywkowych Trójmiasta. Trzeba dodać, że Wejherowo z Trójmiastem połączone jest poprzez Szybką Kolej Miejską (SKM), a z Gdańskiem i Sopotem dodatkowo obwodnicą trójmiejską. Reasumując Wejherowo to bardzo atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa położona w pobliżu Bałtyku, pozbawiona zgiełku i wrzawy, które zwykle panują w miejscowościach nadmorskich. Z roku na rok Wejherowo staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania, co pokazują dane GUS. Przez ostatnie 15 lat stale wzrasta liczba mieszkańców miasta. W związku z tym w mieście powstają też nowe inwestycje mieszkaniowe.

W Wejherowie powstaną nowoczesne apartamenty

W niespełna rok miejscowość wzbogaci się o kolejne nowoczesne apartamenty. Przy ul. Wałowej, w sąsiedztwie Parku Majkowskiego oraz Rynku Starego Miasta powstanie nowoczesny, czterokondygnacyjny obiekt mieszkalno–usługowy, w którym będzie 60 przestronnych apartamentów o powierzchni od 26 do 60 m2 z balkonem lub loggią oraz 8 lokali usługowych. W budynku będzie garaż i cichobieżne windy.

Nowoczesne apartamenty będą gotowe w 2018 roku

Budowa ruszyła w lipcu i zakończy się w maju 2018. realizacja projektu będzie kosztowała ponad 8 mln zł netto. Inwestycję na zlecenie firmy Apartamenty Nad Cedronem wykona spółka STRABAG.

Nowoczesne apartamenty Wejherowo
Autor: STRABAG Generalnym wykonawcą inwestycji jest STRABAG

Nazwa inwestycji: Apartamenty Nad Cedronem
Lokalizacja: Wejherowo, ul. Wałowa
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Apartamenty Nad Cedronem Sp. z o. o. S.K.
Generalny wykonawca: STRABAG
Liczba kondygnacji: 4
Rozpoczęcie budowy: lipiec 2017
Zakończenie budowy: maj 2018

Czytaj więcej