Ustronie Wiślane w Tarchominie

2007-06-04 14:58
osiedle
Autor: brak danych

W starej części Tarchomina, przy Wale Wiślanym, powstanie nowe, strzeżone osiedle. Inwestorem jest obecna na naszym rynku od 1996 roku firma deweloperska Asbud. Osiedle Ustronie Wiślane to kompleks siedmiu budynków o wysokości od 4 do 7 kondygnacji, w których znajdzie się około 300 mieszkań. Obecnie realizowany jest pierwszy etap tej inwestycji, który obejmuje 147 mieszkań w dwóch siedmiopiętrowych budynkach.

Osiedle będzie zamknięte i strzeżone. Na jego terenie przewidziano dużo zieleni. Inwestor zamierza także wybudować plac zabaw dla dzieci. Pod całym osiedlem powstanie parking. Osiedle Ustronie Wiślane to kompleks siedmiu budynków o wysokości od 4 do 7 kondygnacji, w których powstanie około 300 mieszkań.


Obecnie realizowany jest pierwszy etap tej inwestycji, który obejmuje 147 mieszkań w dwóch siedmiopiętrowych budynkach. Oddanie mieszkań do użytku przewidziano na IV kwartał 2004 roku. Metraż mieszkań jest zróżnicowany - od 35 do 96 m. kw. Ceny wahają się od 2850 do 3200 zł za m. kw. Dla przykładu cena 53-metrowego mieszkania z 9-metrowym balkonem na piątym piętrze budynku wynosi około 170 tysięcy złotych. Dotychczas Asbud budował głównie apartamentowce (m. in. na starej Ochocie, w Józefosławiu Przylesiu i w Konstancinie). Osiedle Ustronie Wiślane jest pierwszą inwestycją tej firmy skierowaną do klienta o mniej zasobnym portfelu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej