Ustronie Wiślane w Tarchominie

2007-06-04 14:58
osiedle
Autor: brak danych

W starej części Tarchomina, przy Wale Wiślanym, powstanie nowe, strzeżone osiedle. Inwestorem jest obecna na naszym rynku od 1996 roku firma deweloperska Asbud. Osiedle Ustronie Wiślane to kompleks siedmiu budynków o wysokości od 4 do 7 kondygnacji, w których znajdzie się około 300 mieszkań. Obecnie realizowany jest pierwszy etap tej inwestycji, który obejmuje 147 mieszkań w dwóch siedmiopiętrowych budynkach.

Osiedle będzie zamknięte i strzeżone. Na jego terenie przewidziano dużo zieleni. Inwestor zamierza także wybudować plac zabaw dla dzieci. Pod całym osiedlem powstanie parking. Osiedle Ustronie Wiślane to kompleks siedmiu budynków o wysokości od 4 do 7 kondygnacji, w których powstanie około 300 mieszkań.


Obecnie realizowany jest pierwszy etap tej inwestycji, który obejmuje 147 mieszkań w dwóch siedmiopiętrowych budynkach. Oddanie mieszkań do użytku przewidziano na IV kwartał 2004 roku. Metraż mieszkań jest zróżnicowany - od 35 do 96 m. kw. Ceny wahają się od 2850 do 3200 zł za m. kw. Dla przykładu cena 53-metrowego mieszkania z 9-metrowym balkonem na piątym piętrze budynku wynosi około 170 tysięcy złotych. Dotychczas Asbud budował głównie apartamentowce (m. in. na starej Ochocie, w Józefosławiu Przylesiu i w Konstancinie). Osiedle Ustronie Wiślane jest pierwszą inwestycją tej firmy skierowaną do klienta o mniej zasobnym portfelu.

Czytaj więcej