Piwne mieszkania

2007-05-21 15:23
Browar
Autor: brak danych

W starym browarze, w którym jeszcze kilka lat temu warzono piwo, powstaną apartamenty, klub muzyczny i ścianka wspinaczkowa. Właściciel firmy Mar-Bud z Andrychowa, który kupił browar za 2,5 mln zł, zamierza zmienić budynek w nowoczesny kompleks mieszkaniowo-usługowy.

Browar niszczał od 1999 roku, kiedy został zamknięty. W lipcu 2006 roku Firma Marbud kupiła cały zakład. Teraz większość powierzchni- prawie 3,5 tys. mkw.- zajmą mieszkania, partery będą pełnić funkcje usługowe. W kamienicy powstanie restauracja, a w hali maszyn- klub muzyczny z dużym parkietem i bilardem. Dawny magazyn zbożowy to doskonałe miejsce na modne lofty. W długim budynku, niegdyś socjalnym powstanie hotel studencki.

Cały projekt przebudowy gotowy ma być w lutym 2007r. Wtedy też ruszą wszelki prace budowlane, które potrwać mają półtora roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej