Osiedle Sokratesa jest już gotowe

2009-08-20 16:10
Osiedle Sokratesa
Autor: materiały od agencji Nowe Media PR

Realizacja inwestycji Osiedle Sokratesa została zakończona. Deweloper Volumetric MK Polska otrzymał pozwolenie na jej użytkowanie.

Osiedle Sokratesa to kompleks czterech budynków o zróżnicowanej wysokości. W sumie powstało 190 mieszkań o powierzchni od 31 m2 do 108 m2 oraz 199 miejsc parkingowych. Sześcio- i siedmiopiętrowe budynki stanęły na warszawskich Bielanach, przy ulicy Sokratesa 5, nieopodal lasku bielańskiego i młocińskiego. Komunikację z centrum Warszawy zapewni linia tramwajowa oraz stacja metra Młociny. Na terenie osiedla znajduje się także 5 lokali usługowych o metrażach od 59 m2 do 150 m2. Dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano plac zabaw, położony na wewnętrznym dziedzińcu. Do mieszkań usytuowanych na parterze przypisane są ogródki. Budynki są ogrodzone oraz monitorowane przez system kamer. Jak zapewnia deweloper, inwestycja jest także przystosowana na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Część mieszkań została już sprzedana. W ofercie dostępnych jest jeszcze kilkanaście mieszkań, głównie trzypokojowych. Pierwsi mieszkańcy odebrali już klucze.

Osiedle Sokratesa
Autor: materiały od agencji Nowe Media PR
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej