Osiedle Mieszczańskie II we Wrocławiu. Atal zakończył I etap budowy

2012-08-24 10:06
Osiedle Mieszczańskie II
Autor: AGP Spółka

Od września 2010 roku Atal realizuje projekt mieszkaniowy w stolicy Dolnego Ślaska. W ramach realizacji budowane jest "Osiedle Mieszczańskie II". Deweloper ukończył już pierwszy etap inwestycji. Nowo budowane mieszkania we Wrocławiu mają być gotowe jeszcze w 2012 roku.

Inwestycja "Osiedle mieszczańskie II" budowane jest w centrum Wrocławia. Atal - deweloper realizujący projekt zakończył 23 sierpnia budowę pierwszego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się 119 mieszkań.

Przeczytaj również: Atal Marina: Atal buduje na warszawskiej Białołęce nowe mieszkania

Kolejne mieszkania we Wrocławiu

Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły dwa siedmiokondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 245 lokali. Nowo budowane mieszkania we Wrocławiu będą miały powierzchnię od 32 do 62 m2. Na terenie kompleksu zostanie wybudowany parking podziemny na 207 miejsc postojowych. Budynki dostosowane zostaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osiedle Mieszczańskie II będzie miało place zabaw i alejki spacerowe z ławkami.

Atal buduje mieszkania we Wrocławiu

Obecnie w ramach inwestycji budowany jest drugi obiekt, w który na powierzchni blisko 6 tys.m2 znajdzie się 126 mieszkań. Osiedle mieszkaniowe ma zostać wybudowane na koniec 2012 roku.

Osiedle Mieszczańskie II

lokalizacja: ul. Hubska, Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba mieszkań: 245
stan inwestycji: realizowana
realizacja: lipiec 2010-2012

Inwestor: Atal SA
Projekt architektoniczny: pracownia AGP Spółka
Generalny wykonawca: Atal SA.

Czytaj więcej