Osiedle Bażantów - mieszkania w Katowicach

2012-08-29 13:49
Osiedle Murapol Bazantów w Katowicach
Autor: Murapol SA Osiedle Bażantów w Katowicach - wizualizacja

Jeszcze w 2012 roku, Murapol rozpocznie budowę inwestycji mieszkaniowej na Śląsku. W ramach przedsięwzięcia zostanie wybudowane osiedle "Bażantów". Nowe mieszkania w Katowicach będą gotowe w IV kwartale 2013 roku.

Osiedle "Bażantów" zostanie wybudowane przy ul. Bażantów w Katowicach - stąd też nazwa kompleksu. Inwestycję będzie tworzyło pięć budynków - cztery IV-kondygnacyjne i jeden VIII-kondygnacyjny z podziemnym garażem. Dodatkowo na terenie obiektu zaplanowano dwa zewnętrzne parkingi. W pierwszym etapie zostaną wybudowane 4 obiekty dwuklatkowe o niskiej zabudowie. We wszystkich pięciu budynkach znajdzie się 55 lokali z balkonem lub ogródkiem.

Kolejne mieszkania w Katowicach

Mieszkania o powierzchni od 25 do 53 m2 zostały zaprojektowane przez gliwicką pracownię "Usługi Projektowe Lech Wojtas". Planowane mieszkania w Katowicach mają zostać wybudowane w II połowie 2013 roku. Inwestor - Murapol planuje również budowę II etapu inwwestycji, w którym znajdzie się 120 mieszkań. Zakończenie tej części projektu zaplanowano na pierwsze półrocze 2015 roku.

Osiedle Murapol Bażantów w Katowicach
Autor: Murapol SA Mieszkania w Katowicach mają być gotowe w IV kwartale 2013 roku

Osiedle Bażantów

lokalizacja: ul. Bażantów, Katowice, woj. śląskie
liczba mieszkań: 55 (I etap), II etap - 120
stan inwestycji: planowana
realizacja: IV kw. 2012- IV kw. 2013

Inwestor: Murapol SA
Projekt architektoniczny: Usługi Projektowe Lech Wojtas z Gliwic
Generalny wykonawca: zostanie wybrany.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej